Мінімалізм в дизайні Багато людей хочуть пишну кімнату з величезною кількістю предметів інтер'єру. Причому таку, щоб люди, що зайшли туди, були шоковані вашої винятковістю і вишуканістю.

Але не всім це вдається. Та й не всі мають у своєму розпорядженні такими засобами, щоб втілити всі свої бажання. Але починає набирати відносно молодий напрямок в дизайнімінімалізм.

Людям, які не люблять пишнот і просто тим, хто не хоче витрачати багато коштів на створення приголомшливого дизайну, але дуже бажає, це підходить найкраще. Основна фішка мінімалізму це те, що використовується найменша кількість предметів – лише ті, які вважаються життєво необхідними. Таким чином, можна легко вдосконалити зовнішній вигляд ваших кімнат за найменшу суму. Відмінним рішенням для власників власного будинку буде паркан з профнастилу - максимально мінімалістичний і водночас практичний!

У мінімалізмі переважають білі відтінки, тому що вони дають чітко вимальовуватися тіням від меблів або предметів, і створюють захоплюючий вид. Також, важливу роль грає освітлення кімнати, тому що саме через нього і створюється відчуття від тіней. Краще відмовитися від стандартних вимикачів і поставити регулирующееся, тому що в різний час доби знадобиться різний вид освітлення. Зазвичай, в мінімалізмі прийнято застосовувати лише кілька меблевих речей: ліжко, крісло, стіл, комод або шафа. Саме ці речі і є найголовнішими і життєво необхідними.

Якщо ви маєте сумніви, щодо вибору тієї або іншої меблів, то варто звернутися до професіонала.