Крісло-гойдалка, як спосіб прикрасити інтер'єр і заспокоїти нервову систему Говорячи про дизайн інтер'єру, іноді ми самі придумуємо собі стереотипи, які, почасти, більше схожі на міф, ніж на правду. Ось, приміром, справжнім трендом цього року є такий предмет меблів, як крісло-гойдалка.

Деякі відразу ж подумають про те, ніби крісло-качалка актуальна лише для кімнати, де проживає літня людина. Насправді, це далеко не так, як може здатися на перший погляд. Монотонне погойдування в кріслі заспокоює нерви, налаштовує на позитивний лад і розслабляє. Цей факт доведено багатьма вченими, отже, експерти радять застосувати цей предмет меблів в своєму дизайні квартири в Києві.

Отже, варто сказати кілька слів про те, як і звідки з'явилося крісло-качалка. У цьому питанні думки фахівців розділилися. Американські представники вважають, що крісло-качалку винайшов сам Бенджамін Франклін. Англійці стверджують, що саме їхня батьківщина стала місцем походження даного предмета меблів. А третя група експертів не виключають той факт, що крісло-гойдалка була винайдена скандинавами. У будь-якому випадку, крісло-качалка стала популярною вже в 17 столітті, а в 18 столітті суперечки та непорозуміння з приводу першовідкривачів такого крісла остаточно припинив німецький дизайнер по імені Міхаель Тоне, який вніс основні правки до винахід, після чого крісло-качалку пустили в масове виробництво.

Отже, де ж і в яких стилях можна використовувати такий предмет меблів. В першу чергу, крісло-качалка увіллється в оформлення тераси або просторого балкона. До речі, для цього випадку вибирайте плетені моделі. А ось крісло з оксамитової обшивкою і капітоні стане прекрасним доповненням до будь-якого середньовічного стилю. Для любителів вінтажного інтер'єру теж є хороша новина. На меблевому ринку легко знайти класичне крісло на дерев'яних полозах з штучно зістареного дерева. А також, можна придбати і справжній антикваріат. Крісло-гойдалка ніжного пастельного відтінку відмінно впишеться в domatti.com.ua в стилі прованс. В такому випадку, даний предмет меблів можна доповнити затишними подушками. А якщо говорити про такий напрямок, як шале, то тут взагалі важко обійтися без крісла-гойдалки, особливо, якщо в приміщенні є камін. У класичних інтер'єрах можна також знайти застосування такого крісла, навіть в дитячій кімнаті. І, звичайно ж, не відмовляйте собі в задоволенні придбати крісло-качалку, якщо збираєтеся облаштовувати свою квартиру в скандинавському стилі.

Таким чином, крісло-качалка стане чудовим доповненням до будь-якого стилю інтер'єру, принесе у ваш дім затишок, комфорт і душевне тепло.