Як вибрати бензокосу для дачі З появою на ринку високотехнологічного обладнання та надійної допоміжної техніки власники дачних ділянок зітхнули з полегшенням. Так, з можливістю організації автополиву території відпала необхідність у трудомісткому ручному забезпеченні садових насаджень водою, а з використанням газонокосарки або бензокоси значно полегшився догляд за зовнішнім виглядом ділянки.

Говорячи саме про бензокосах, варто було б звернути увагу на ряд нюансів, які стосуються їх вибору, з урахуванням яких власник надалі може позбавити себе не тільки від турбот, пов'язаних з експлуатацією приладу, але і від необхідності відвідувати реалізує запчастини для бензокосами rostov-almaz.ru.

На що звернути увагу при купівлі бензокоси?

Основним функціональним елементом даного пристрою є його ріжуча деталь. Зазвичай бензокоси оснащуються ножами з пластика або сталі. Закономірно, що сталеві елементи прослужать довше, навіть за умови їх використання на територіях, порослих густою травою та чагарниками. У свою чергу, бензокоси з пластиковими ножами виявляться більш придатними для догляду за газонами та ділянками, слабо покритими смітної рослинністю. Треба зауважити і те, що затупившийся пластиковий ніж, на відміну від аналога зі сталі, заточити не вдасться.

Також в якості ріжучого елемента в сучасних моделях бензокосами використовується товста нейлонова волосінь. Зазвичай такі моделі реалізуються за дуже привабливими цінами, що незмінно викликає відповідну реакцію у покупців. На жаль, моделі з нейлоновою волосінню часто виходять з ладу при їх експлуатації на ділянках з заростями чагарників та багаторічних бур'янів з міцними, жорсткими стеблами. Крім того, при випадковому зіткненні з великим гострокутним сміттям нейлонова волосінь нерідко обривається, вимагаючи трудомісткою ручної заміни.

Оптимально, на думку досвідчених дачників, в процесі вибору підходящої бензокоси віддавати перевагу універсальним моделям, конфігурація яких передбачає можливість заміни ріжучого елемента. Про особливості пристрою і техніці здійснення заміни слід справлятися у представників магазину, де продається прилад.

Важливо звернути увагу і на те, чи надає магазин гарантії на реалізоване обладнання даної категорії. Якщо гарантій ніяких немає – від придбання бензокоси краще відмовитися. Також на етапі покупки слід довідатися про наявність запчастин, які в більшості випадків додаються до основного інструменту. У разі їх відсутності власника придбаної техніки доведеться самостійно здійснювати пошуки необхідних деталей, звертаючись до продавців, одним з яких, наприклад, є інтернет-магазин ростов-алмаз.ру rostov-almaz.ru.