Як вибрати якісну ліжко для спальні Ліжко – найбільш важливий елемент будь-якої квартири. Скільки справ у людини не було, він завжди повертається додому і лягати спати. До речі, у сні середньостатистична людина проводить третину свого життя.

Уві сні відпочиває не тільки мозок, але і м'язи людини, які готуються для нових звершень. Сучасний чоловік повинен добре себе почувати, володіти високою працездатністю, активною діяльністю мозку і так далі, чого дозволяє домогтися якісний і здоровий сон.

При виборі ліжка, необхідно приділити увагу кожному пункту, так як, по суті, ви купуєте своє майбутнє здоров'я. Багато фахівці твердять, що більшість захворювань, пов'язаних зі спиною, залежать від неправильно обраної і незручною ліжка.

Як вибрати якісну ліжко для спальні

Нижче розглянемо особливості вибору спального ложі, адже воно повинне бути не тільки зручним, але і відповідати навколишнього інтер'єру, гармонійно в нього вписуючись. экономныймагазин.рф можна не тільки в меблевому магазині, але і через інтернет.

Каркас ліжка

Від якості каркаса залежить міцність і довговічність самого ліжка. Якщо він хисткий і підозрілий, але не дивно, що ліжко зіпсується протягом року, при цьому, спати на ній не буде комфортно. Вибирайте розміри каркаса залежно від наявного матраца, інакше він просто може сповзати, що буде приносити незручності під час сну. Більш міцним варіантом конструкції каркасу є той випадок, коли ліжко спирається на спинки, а не на ніжки. Зараз широке розповсюдження отримали ліжка, виготовлені з ДВП і МДФ матеріалів, однак, їх міцнісні характеристики залишають бажати кращого.

Підстава ліжка

Основна опора матраца – перемички, що укладаються на каркас. Від їх якості і кількості також залежить міцність ліжка. Якщо ви купуєте класичне двоспальне виріб, то перемичок повинно бути мінімум 30 штук. Вони повинні розташовуватися на такій відстані, що не перевищує їх власну ширину. Від кількості перемичок безпосередньо залежить термін використання ліжка. Багато хто пам'ятає ліжка, оснащені металевими сітками і гратами, однак, з часом така конструкція просідає, що принесе чимало незручностей відпочиваючому.

Вибираємо матрац

Від вибору матраца залежить якість вашого сну. Багато рекомендують жорсткі матраци, однак, це не зовсім правильне рішення. Він не повинен бути занадто м'яким або занадто твердим, помірна жорсткість – правильне рішення. Звичайно, найбільш кращим видом вважається матрац ортопедичного типу, який буває, як латексний, так і на основі пружинної.

Ортопеди рекомендують строго звернути увагу на латексні матраци, які легко повторюють контури вашого тіла, до того ж, їх термін служби досить великий. Пружинні моделі безпосередньо залежить від якості і кількості самих пружин.

Вибираючи класичні моделі матраців, приділіть увагу його наповнювачу. Краще, якщо це будуть натуральні матеріали, наприклад, водорості або кокосове волокно. Якщо хтось у родині страждає алергією, то йому ідеально підійде матрац, де наповнювач – холофайбер.