Етнічні стилі в інтер'єрі. Арабський колорит Арабський стиль в інтер'єрі – це напрямок, який відображає багату багатовікову історію народів Сходу. Такий стиль зовсім не схожий на сучасні мінімалістичні напрями, які відрізняються лаконічністю, функціональністю і простотою форм.

Характерні особливості інтер'єру в арабському стилі

Для оформлення інтер'єру в дусі Сходу, в першу чергу необхідно звернути увагу на розміри приміщення. Так як наявність великої кількості різних аксесуарів зроблять невелику кімнату тісною і незручною. Інтер'єр в арабському стилі гармонійно виглядає тільки в оформленні просторого приміщення. Цей стиль може принести деякі незручності людям, які страждають алергією, так як велика кількість елементів текстилю може стати подразником захворювання.

Відмітними особливостями арабського стилю є килими, красиві гобелени, предмети меблів з елементами різьби, невеликі диванні подушки та м'який приглушене світло. В оформленні стилю вітається наявність предметів декору з натурального каменю, золота, бронзи, дерева та парчі.

Кольорова гама

Арабський стиль – це велика кількість яскравих фарб. Для оформлення приміщення в такому стилістичному напрямку використовують всілякі відтінки теплої палітри. Тут можна поєднувати будь-які фарби. Така кімната не буде виглядати перевантаженою, якщо в її оформленні одночасно використовувати зелений, червоний, синій і жовтий колір. Цікаво і красиво виглядає приміщення, де домінуючими є золотисті і пісочні відтінки. Казкова атмосфера відображає традиції народів Сходу і переносить до витоків утворення арабського стилю.

Меблі

У цьому стилі можна побачити звичні всім стільці, столи або дивани, так як в арабських країнах не використовується висока меблі. Для оформлення східного інтер'єру підійде різьблений чайний столик, низький м'який диванчик і кольорові подушки-валики. Обов'язковим атрибутом є килими на підлозі.

Для того щоб оформити спальню в арабському стилі, в першу чергу, необхідно замінити сучасний шафа-купе масивним платтяною шафою з різьбленими дверима. На додаток до шафи необхідно підібрати і схожу тумбу. Доповнить східну спальні велике ліжко з різьбленим узголів'ям і балдахіном. М'яка напівпрозора тканина балдахіна, що приховує ліжко, наповнює спальню особливою, романтичною атмосферою.