Барна стійка у вітальні Цікавим дизайнерським рішенням у вітальні є барна стійка. Її призначення полягає в поділі робочої і обідньої зон. Предмет інтер'єру може стати доповненням до звичайного столу або навіть повністю його замінити.

У деяких випадках меблі встановлюється для прикраси кімнати, без використання за прямим призначенням.

Барні стійки бувають масивними, так і полегшеними. Конструкція підбирається в залежності від уподобань власника квартири. За кольором стійка може гармонійно вписуватися в задуманий інтер'єр, а може навмисно виділятися і приковувати до себе погляд. Особливо цікаво виглядає меблі з вбудованою підсвічуванням. У вечірній час вона створює в приміщенні розслаблюючу романтичну атмосферу.

Дуже красиво виглядають барні стійки, виконані з деревини вручну. У них найдорожчий і елегантний зовнішній вигляд. Єдине, про що потрібно пам'ятати – деревина схильна до механічних пошкоджень. Звертатися з такою меблями потрібно акуратно і дбайливо.

За типом барні стійки поділяються на закриті і відкриті. Закритий варіант крім стільниці має додаткові шафки і полички. Вони зручні для зберігання дрібного домашнього начиння, тому їх рекомендується встановлювати у квартирах, де проживає кілька членів сім'ї. До мінусів закритих стійок відноситься кілька масивний зовнішній вигляд.

Барна стійка у вітальні
Барна стійка у вітальні

Також барні стійки можуть бути багаторівневими, так і однорівневими. Перший вид складається з декількох горизонтальних поверхонь. Вони добре підходять для приміщень з високими стелями. На таких стійках міститься набагато більше предметів, ніж на однорівневих аналогах. Однак захоплюватися цим не варто. Є ризик візуально перевантажити меблі. При оформленні барної стійки краще всього дотримуватися мінімалізму.

Дизайнери радять встановлювати барну стійку в заздалегідь спланований інтер'єр. У цьому випадку вона ідеально впишеться у вітальню.