Тумбочка зі скляними вставками своїми руками У попередніх статтях ми обговоримо, де купити недорогий www.summit-group.ru у цій статті обговоримо, як зробити тумбочку зі скляними вставками своїми руками.

Ця тумбочка для телевізора і відеоапаратури стоїть на роликах і її можна легко пересувати. Тумбочка добре вписується в інтер'єр кімнати, виконаний в сучасному стилі. і підходить до меблів з світлих порід деревини, якої обставлена кімната.

Конструкція ліжок відображає поєднання сучасного і традиційного способів виготовлення. Корпус, задня стінка і панелі дверцят зроблені з фанерованих кленом ДВП. Рамки дверцят, окантовка кришки і інших деталей, а також цоколь — з www.postroil.com вишні і клена.

Спочатку я розмітив деталі і випиляв їх з припуском. Потім з урахуванням окантовки випиляв бічні стінки, вертикальні перегородки, підкладку кришки і полиці і прострогал всі деталі. Також з припуском випиляв з деревини клена окантовку і приклеїв її до простроганным деталей. Коли клей висох, фрезерної машинкою підрізав окантовку по ширині. Дисковою пилкою я обережно відпиляв деталі окантовки по довжині.

При розпилюванні www.postroil.com поперек волокон шпону він може сколюватися на нижній стороні. Щоб уникнути цього, під распиливаемую панель я поклав шматок ДВП і розпилював відразу обидві панелі. Потім випиляв у розмір підстава, до якого замість окантовки вирішив поставити цоколь. На кромках бічних стінок вибрав фальци для задньої стінки.

Тумбочка зі скляними вставками своїми руками
Выпилив в розмір всі деталі каркаса, я приступив до їх з'єднанню. В даному випадку використовував «бісквіти», по чотири на стик. На підставі та підкладці кришки розмітив положення вертикальних перегородок. На всіх деталях вибрав пази для «бісквітів». На нижній стороні основи передніх пазів для «бісквітів» я зробив вибірку для опори цоколя, який буде приклеєний пізніше.

Потім на бічних стінках і вертикальних перегородках розмітив положення полиць і вибрав пази для «бісквітів». Після цього зачистив внутрішні поверхні всіх панелей і приступив до обробки.

Я обробив тумбочку блискучим лаком, але можна використовувати й інші матеріали. Як тільки лак застиг, я зібрав корпус, перевірив його прямокутність. А потім склеїв корпус, видаливши вологою ганчіркою зайвий клей. Коли клей висох, зняв струбцини, підготував опору цоколя, вибрав щілини для «бісквітів» і приклеїв опору на місце. Щоб підвищити міцність з'єднання, приклеїв додаткові блоки.

Як тільки клей висох, зачистив передні кромки і внутрішні сторони приклеєних деталей. З фанерованих ДВП випиляв у розмір задню стінку. Зачистив її, зробив обробку і прикріпив шурупами довжиною 20 мм З www.postroil.com вишні вистругав в розмір цоколь, окантовку кришки і деталі рамки дверцят. Кінці цоколя запив «на вус» і в ньому, і в корпусі вибрав пази для «бісквітів». Переконавшись, що в кутових з'єднаннях немає зазорів, приклеїв цоколь на місце.

Тумбочка зі скляними вставками своїми руками
Підготував фанерованную ДВП для кришки і запив «на вус» її окантовку. Товщина цієї окантовки повинна дорівнювати товщині фанерованих плити чи бути на міліметр більше. Ще раз переконався, що в кутових з'єднаннях немає зазорів і приклеїв окантовку на місце. Коли клей висох, зачистив кришку.

Рамки дверцят я зібрав з використанням традиційного з'єднання паз/шип. На внутрішніх кромках деталей рамок фрезерною машиною вибрав паз глибиною 12 мм для фанерованих панелей дверцят. Щоб гарантувати міцність, з'єднання щільно підігнав.

Выпилив шипи і пази, підготував панелі дверцят. Насамперед вирізав квадратні скла блакитного кольору для вставок, приготувавши і запасні — на випадок, якщо при вставці деякі скла розіб'ються. Поклав їх на бічні стінки і панелі дверцят, гострим ножем розмітив положення ніш і кожну з них пронумерував також, як і скла.

Відступивши всередину на 1 мм від лінії розмітки, фрезою, встановленої на товщину скла і шпону, випиляв ніші. Потім стамескою підрізав стінки ніш до лінії розмітки. Панелі дверцят зачистив і потім обробив їх, як і бічні сторони корпуса, цоколь і передні ребра. Епоксидним клеєм приклеїв скляні вставки і склеїв дверки.

Коли www.postroil.com застиг, зачистив рамки і підігнав дверки за місцем. До їх навішування круглими шкантами і шурупами через підкладку прикріпив до корпусу кришку. У дверцятах і корпусі вибрав гнізда для петель. Остаточно зачистив і оздобив рамки.

Потім випиляв ручки. Щоб надати ручкам Т-образний перетин, фрезерної машинкою вибрав два фальца. Дверки готові до навішуванні Мені залишилося тільки встановити їх обмежувачі, кулькові засувки і ручки, а для повного завершення роботи — нанести фарбу на кришку і прикріпити ролики на нижній стороні основи.