Самостійний монтаж наливної підлоги Коли ремонтні роботи в квартирі знаходяться на стадії завершення, нерідко люди не знають, як оформити підлогу в приміщенні. Однак на сьогоднішній день зробити це досить просто і при цьому навіть зовсім не обов'язково запрошувати кваліфікованих майстрів.

Всю роботу можна зробити власноруч, а при наявних технологіях в даний час, можливо, втілити в життя будь-яку ідею. Досить популярними зараз вважаються наливні 3D підлоги.

Переваги 3D підлоги

Незважаючи на свою високу ціну, такі підлоги користуються величезним успіхом. Інтер'єр з подібним видом підлоги, додасть приміщенню особливої оригінальності та індивідуальності. За такими підлогами легко доглядати і на них практично не сідає пил. Крім цього, коли створюються наливні 3D підлоги, можна мати практично будь-яке зображення на підлозі. Хоча це покриття дуже дороге воно повністю окупається своєю довговічністю і міцністю. До того ж, можна встановлювати наливна підлога на будь-яку основу.

Монтаж підлог 3D

1. На самому початку проводиться підготовка підстави.

2. На підлогу наносять шар, який є вирівнює і в той же момент, основним шаром для вибраного зображення.

3. Після цього накладається вподобаний малюнок.

4. Далі зверху малюнка заливається прозорий полімер.

5. На завершення, наноситься зносостійкий шар наливної підлоги.

Завдяки даному методу монтажу вийде 3D малюнок і при всьому цьому, товщина зносостійкого шару дуже сильно впливає на обсяг підлоги. При створенні такої підлоги є шанс включити власну фантазію і пограти з уявою, адже фотографію також можливо поміняти, наприклад, на квіти, ракушки, каміння та інші предмети. Але, щоб підлогове покриття вийшло якісним і красивим, важливо дотримуватися технологію монтажу наливної 3D підлоги.