Будівництво гаража з піноблоку З піноблоку гараж будується просто і стрімко. Цей матеріал також відрізняється високою звуко - і теплоізоляцією. Піноблок стійкий до впливів атмосфери і перепадів температур.

Сучасний гараж – це не тільки будинок для машини, тут можуть зберігатися m.ua або інші необхідні матеріали і запчастини. Перед процесом будівництва гаража необхідно скласти його проект. Подібні проекти спокійно можна знайти в Інтернеті. Також створюють особистий проект з хорошим дизайнером.

Будівництво гаража з піноблоку
В якості розчину для піноблоку можуть використовуватися спеціальний клей або цементний розчин. Застосування спеціального клею збільшує термоізоляцію. Для надійного фундаменту зазвичай використовують той же піноблок. Навіть на неврівноваженому грунті цей матеріал вважається самим надійним і вдалим.

Створення фундаменту складається з наступних процесів. Спочатку риється траншея має глибину близько метра і засипається піщана подушка. Після цього встановлюється опалубка.

Підстава заливається бетоном і армується. Це забезпечує підстави для довговічність. Потім створюється фундаментна кладка з піноблоку. Після будівництва фундаменту починається монтаж стін гаража. Піноблоки ріжуться дуже легко, за допомогою ручної пилки. Вони дуже зручні, кладку може здійснити навіть одна людина.

При будівельних роботах не можна забувати і про вентиляцію. Найекономічнішим варіантом буде природна система вентиляції.

Після монтажних робіт необхідно утеплити гараж з піноблоку. Початковий шар покривають скловолокном або пінопластом. Потім йде гідроізоляція. Для цього можна використовувати целофан. Треті шар покривають оздоблювальним матеріалом.