Стиль Лофт інтер'єру Лофт в перекладі з англійської означає горище. Так у США називають в торговельно-складських приміщеннях верхні поверхи. Такий стиль інтер'єру ідеально підходить для тих, хто в своєму розпорядженні має просторий майдан і високі стелі.

Основними ознаками в стилі лофт в інтер'єрі є несучі конструкції, металеві балки, вентиляційні короби, неприкриті труби, гола цегляна кладка, технічні вузли.

Можна зімітувати знаходження такого приладу, як www.dguspb.ru або зробити інтер'єр в стилі індустріального часу. А також застосувати сталеві та побутові прилади, залізні сходи і т. д.

Популярністю такий стиль користується тому, що він має високу функціональність, креативність, до того ж він затишний. Але гнатися за модою не варто, адже навіть геніальну думку дизайнера і власника можуть зіпсувати індивідуальні особливості житла.

Стиль Лофт інтер'єру
Від самої ідеї до того, як вона буде втілена в життя, пролягає ризикований і тривалий шлях. Якщо зробити невірний крок, то можна отримати замість будинку мрії результат прямо протилежний. Саме тому треба звертатися до професіоналів. Вони вміють сховати у вашому житлі всі мінуси і закцентують увагу на плюси, про які ви могли не знати.

Кольори, меблі, світло – все стане працювати так, щоб простір навколо стало стильним і зручним. Архітектор також візьме на себе такий важливий етап по перетворенню будинку, як розробка робочої документації. Для того, щоб знайти професіоналів можна ознайомитися з послугами різних дизайнерських і архітектурних студій, а також розглянути портфоліо, де представлені приклади робіт. Як правило, дизайнери порадять постачальників меблів і аксесуарів.