Як правильно вибрати лінолеум На що варто звернути увагу Мабуть, найбільш популярний серед населення з невеликим достатком покриття для підлоги - лінолеум.

На відміну від ковроліну або паркету варто лінолеум істотно менше, він невибагливий у побуті, так і термін служби у нього чималий.

Враховуючи те, що сьогоднішній виробник пропонує безліч найрізноманітніших кольорів і тонів, вибір серед цього матеріалу досить великий. І, хоча багатьом споживачам він добре знайомий існує чимало моментів при його виборі. Цих моментів і буде присвячена ця стаття.

Головне, на що потрібно звернути пильну увагу при покупці лінолеуму для якого приміщення він купується (вітальня, кухня, дитяча, спальня, зал), тобто відповідність призначенню, щоб можна було зробити безпомилковий вибір. Оцінити його характеристику – антибактеріальні властивості, вологостійкість, поглинання шумів, зносостійкість. З урахуванням кількості проживаючих у будинку і його прохідність, а також здатність витримати навантаження. Ну і, звичайно ж, поєднання з інтер'єром, так як забарвлень дійсно чимало – від однотонного до наслідування різними фактурами: плитка, камінь, деревина. Враховуючи все вищезазначене, покупець напевно буде знати, який лінолеум йому потрібен.

Оскільки лінолеум укладається у квартирах, приватних секторах, дитячих садках, школах, офісах він по праву називається найдемократичнішим матеріалом, тому і пропозиція його найрізноманітніше.

Як правильно вибрати лінолеум На що варто звернути увагу
Як правильно вибрати лінолеум На що варто звернути увагу

Основою натурального лінолеуму служить тканина з джуту, а тому й матеріал для нього виробляють тільки з компонентів, дарованих природою. Він екологічно чистий, нешкідливий для фізичного самопочуття дітей і дорослих, людей, що володіють алергічною реакцією.

Для правильного вибору матеріалу існують чотири умовні цифри, кожна з яких відповідає певному приміщенню:

#10102; з невеликою прохідністю;

#10102; кімнати, призначені для сну і відпочинку;

#10102; для частих ділових зустрічей;

#10102; виробничі приміщення.

Приміром, у дитячу кімнату прекрасно вписується лінолеум класу 21, а для коридорів і кухонь - класу 23, 24. Слід також звернути особливу увагу на різкий, якщо такий є у лінолеуму, що говорить про шкідливі добавки, які в ньому присутні. У якісного товару, який пройшов експертизу на відповідність необхідним нормам, неприємного запаху немає. В розкатаному вигляді лінолеум не повинен мати бугрів, так як вони не розгладжуються, а малюнок має бути чітким і не размывчатым. Він легко миється, якщо на ньому присутня захисна плівка і надовго зберігає свій початковий вигляд.

Дотримуючись вищевказаних рад, покупець може легко зробити правильний вибір.