За якими характеристиками підібрати ДБЖ (UPS) Вибираючи джерело безперебійного живлення, варто відштовхуватися від таких моделей, які здатні дати найбільш кращий захисний ефект, при цьому, вимагають мінімальних витрат.

Асортимент даного обладнання доступний за наступним посиланням - fostero.ua.
Якщо ділити умовно, то всі моделі ДБЖ поділяються на три категорії, залежно від рівня захисту:

За якими характеристиками підібрати ДБЖ (UPS)

• базова захист. Такі пристрої дозволяють уникнути основних мережевих нестабільності. Одиночний імпульс, що має велику амплітуду, але малу тривалість – один з таких випадків, який представляє собою грозовий розряд або іскріння неякісних контактів в електричній проводці, а також добове коливання напруги або періодичне відключення енергії – одні з часто зустрічаються проблем, які вирішує базова захист ДБЖ. До даної категорії можна віднести оффлайн ДБЖ і джерела лінійно-інтерактивного виду;

• поліпшений захист. Такі пристрої здатні фільтрувати перешкоди радіочастотного або електромагнітного виду в мережі. При цьому є можливість коригування величини вхідної напруги в широких діапазонах (для чого не потрібно переходити на акумулятори), завдяки наявності автоматичного регулятора напруги (АВР). Дана категорія обладнання також включає в себе лінійно-інтерактивний ДБЖ, має аппроксимированную синусоїду і поліпшені характеристики;

• абсолютна захист. Вибравши такий вид джерела безперебійного живлення вам більше не доведеться стикатися з різноманітними неполадками в мережі. Як доповнення, такий пристрій здатне коригувати коефіцієнт потужності і форму вихідного напруги, в слідстві чого буде продовжено експлуатаційний термін приладів, які підключені до ДБЖ. Дана категорія включає в себе такі пристрої: ДБЖ подвійного перетворення енергії, нульового часу перемикання.

Вибираючи джерело безперебійного живлення, варто враховувати такі технічні параметри пристрою:
• яку технологію і має форму вихідна напруга;
• потужностні характеристики пристрою;
• протягом якого часу ДБЖ здатний працювати в автономному режимі і від підтримки батарей.

Як доповнення, важливими параметрами є такі: чи є інтерфейсний порт і програмне забезпечення, яке дозволяє проводити моніторинг стану мережі та ДБЖ; можна підключати зовнішні батарейні блоки і збільшувати час автономної роботи; чи є електронний або ручної обхід; протягом якогось часу пристрій здатний перейти на роботу від батареї.

До того ж, вибираючи джерело безперебійного живлення, повинні враховуватися параметри електричної мережі і якими технічними характеристиками володіє обладнання, яке необхідно захистити від проблем.