Для чого потрібен допуск СРО Основними функціями саморегулівних організацій є розробка та прийняття єдиних стандартів для здійснення будівельної діяльності, а також стандартів якості, яким має відповідати вироблена членами саморегулівної організації продукція.

Саморегулівні організації здійснюють контроль над роботою своїх членів, тим самим захищаючи права споживачів, а також відстоюють інтереси членів саморегулівної організації, взаємодіючи з представниками державної влади та іншими учасниками ринку. Також саморегульовані організації уповноважені вирішувати конфліктні ситуації всередині проф. співтовариства.

Наявність у компанії допуску СРО, каже, про відповідну якість її продукції, тим самим підвищує довіру споживачів до продукції компанії і усуваючи конкурентів, які не мають допуску СРО.

Як отримати допуск СРО в Москві?

Після виходу федерального закону "Про саморегулівні організації" кількість СРО значно збільшилася, у тому числі і в Москві.

У Москві існує досить велика кількість саморегулівних організацій, стати членом якої можна, зібравши пакет необхідних документів та сплативши покладені членські внески і страхові внески.

Ця процедура займе деякий час, протягом якого компанія, яка очікує отримання сертифіката про допуск СРО, не зможе здійснювати свою діяльність.

Прискорити процес отримання доступу можна, звернувшись в комерційну саморегулівну організацію, яка надає можливість покупки компанії, яка вже має такий допуск. Після покупки такої компанії, вже на наступний день можна приступати до професійної діяльності.

Чи можна оформити СРО в розстрочку?

Велика частина саморегулівних організацій йде на зустріч своїм клієнтам, які не в змозі оплатити всі необхідні внески відразу. Таким клієнтам надається можливість сплатити внески СРО в розстрочку. При цьому, зазвичай, загальна сума внесків розбивається на 12 рівних частин і новий член СРО зобов'язаний щомісяця виплачувати вказану суму.

Можливість оформлення СРО в Москві в розстрочку (більш детальна інформація по цій темі розміщена на сайті dopusk-cpo.ru дуже зручна для не великих компаній, з маленьким статутним капіталом, і вигідна для постійно розвиваються компаній, охочих вкладати основну частину своїх коштів у власний розвиток.

Стаття підготовлена з використанням матеріалів компанії «Дешеве СРО» http://dopusk-cpo.ru/