Вінтажний стиль в інтер'єрі - плюси і мінуси Багато хто з нас відчувають непередавані відчуття при вигляді предметів старовини. Особливо це стосується старовинних предметів меблів, які досі зберігаються в багатьох квартирах.

Природно, рано чи пізно подібні речі приходять в непридатність, і господарі приймають рішення відвезти старий комод або ліжко на дачу, а замість них придбати модний і сучасний гарнітур, який стане справжньою окрасою квартири або будинку.

Виявляється, що подібні дії помилкові, оскільки останнім часом в моді дуже актуальне новий напрямок – стиль вінтаж – який припускає актуальне поєднання сучасних предметів меблів поряд зі старовинними і навіть антикварними. Говорячи про цьому стилі, складно розставити якісь пріоритети й основні пункти, оскільки цей стиль припускає неймовірну свободу самовираження і пропонує безмежний простір для фантазії. Напевно, у кожного з нас на дачі або на горищі будинку досі зберігається меблі, яку можна віднести до розряду вінтажній. За допомогою таких меблів можна створити принципово новий, невпізнанний і оригінальний стиль. А все те, що оригінально, так чи інакше, стає цікавим для самих модних дизайнерів інтер'єру.

Деякі скажуть, що стара шафа не може виглядати органічно на тлі нової сучасної меблів. Як раз навпаки, в цьому-то і полягає основне правило стилю, згідно з яким інтер'єр зовсім не повинен бути витриманий в єдиному гармонійному стилі. Але все добре в міру, і якщо вам комфортно в такій квартирі, то значить, цей спосіб для вас, однак не варто перетворювати сучасне житло в збори старого, непотрібного мотлоху, більша частина якого підлягає утилізації.

Під грифом «вінтаж» маються на увазі старовинні предмети меблів, частіше антикварні. Безумовно, далеко не кожен може собі таке дозволити, тому на сьогодні існують спеціальні технології, завдяки яким меблі моно зробити «старої» штучно.