Душовий куточок всі за і проти В даний час все більше власників квартир замість традиційних ванн оснащують свої санвузли душовими куточками на піддонах. Справа тут не просто в схильності віянням моди, але і в елементарному практицизме, адже такий тип планування звільняє додаткове вільне місце.

В цілому до достоїнств душових куточків можна віднести:

1. Лаконічність конструкції. Економічний підхід дозволяє використовувати дві кутові стіни в якості стінок душового куточка, що дозволяє серйозно витрачатися тільки на матеріал передньої поверхні. При такому плануванні виріб вільно вписується в будь-інтер'єрний стиль, а тоновані або матові скла і кольорові вітражі надійно приховають від сторонніх поглядів: це дає можливість встановити душовий куток не тільки у ванній, але в будь іншій кімнаті. Тип дверей не вимагає додаткового простору, що дозволяє розміщувати поруч з конструкцією будь-які інші елементи інтер'єру або оснащення ванній.

2. Зручність. Наявність високого піддона є дуже зручним конструкторських ходом, особливо при наявності в сім'ях маленьких дітей або домашніх тварин: підібравши найбільш оптимальну висоту виробу, його можна використовувати для частого купання дитини або домашнього вихованця.

3. Безпека. Невелика висота стінок піддону дозволяє уникати травм немічним і старим людям, як іноді трапляється при використанні чавунних і сталевих ванн з високими бортиками.

Душовий куточок всі за і проти

4. Економія води. На водну процедуру в душовому куточку витрачається набагато менше води, ніж у випадку з традиційною ванною.

Що стосується недоліків, то найголовнішим з них є утворення непривабливих плям на склі кабінки, після висихання води. Також не дуже зручні в умовах невеликої ванної кімнати прямокутні або загострені піддони, до того ж з'їдають корисну площу. Дуже важливо при виборі розмірів виробу не впадати в надмірний мінімалізм, інакше щільному людині всередині такого душового куточка буде проблематично навіть нагнутися за падінням милом. Ясна річ, ні про які традиційних возлежаниях у гарячій ванні в даному випадку мова може вестися, тому перед реформацією своєї ванної кімнати слід добре зважити всі «за» і «проти».