Скляна раковина для ванної кімнати Новинки світу сантехніки постійно оновлюються. Наприклад, скляні раковини ще недавно не були відомі широкому колу покупців. І багато хто задається питанням надійності і практичності цього елементу інтер'єру, хоча і визнають, що удавана легкість і невагомість скляній які можна в спеціалізованих інтернет-магазинах надає інтер'єру стильність і вишуканість.

Так чи варто міняти при ремонті звичайний фаянс на скло?

Практичність скляної раковини

Візуальна легкість і легкість скляної раковини підводить багатьох до висновку про її недовговічності через крихкості і слабкості. Але цей висновок дуже оманливий. Сучасні технології дозволяють спеціальним чином загартовувати скло, надаючи йому особливу міцність.

Раковина з такого скла, товщиною близько 15 мм, що витримує значні перепади температури води. Її поверхня стійка до механічного впливу і хімічних речовин. Межі раковини ретельно поліруються, а з'єднання деталей досягається технологією спеціального споювання, що виключає проникнення вологи у стикові лінії.

Зручність в догляді за скляною раковиною

Догляд за скляними раковиною не вимагає особливих навичок. На відміну від пористого фаянсу, скляна поверхня виключає микрозагрязнения. Для очищення можна використовувати практично будь-які хімічні речовини, за винятком абразивів, щоб уникнути появи подряпин. Фарбу на скляну раковину наносять з зовнішньої сторони виробу, тому такий вид фарбування міцний і довговічний.

Основні критерії при виборі

Скляна раковина для ванної кімнати
Скло настільки універсальний матеріал, що різноманітність, виконаних з нього раковин, може задовольнити найвимогливіший смак.

Зовнішній вигляд раковини – це перше, на що звертає увагу споживач, але дуже важливим моментом є спосіб монтажу. Від нього в кінцевому підсумку залежить вибір.

Моделі скляних раковин за способом кріплення бувають:

#10004; навісні або консольні;

#10004; раковини на підставці;

#10004; вбудовані.

Навісні моделі використовують в основному в невеликих ванних інтер'єрах, вони компактні, кріпляться до стіни або розташовуються в кутку, заощаджуючи простір. При їх монтажі намагаються прибрати труби і кріплення ніші, щоб вони не відвертали увагу від «летючого» раковини.

Скляна раковина для ванної кімнати
Скляна раковина для ванної кімнати
Скляна раковина для ванної кімнати
Скляна раковина для ванної кімнати

Раковини з підставкою зручні тим, що комунікації можна прибрати всередину самої підставки. Матеріал підставки може бути найрізноманітнішим і естетично доповнювати інтер'єр.

Вбудовані скляні моделі монтують в готову стільницю або спеціальну меблі. Такі варіанти більше підходять для просторих приміщень, оскільки є досить габаритними.

Асортимент скляних раковин відрізняється широким спектром вибору, адже з скла можна зробити модель практично будь-якої форми і розміру. Але, вибираючи класичний варіант або втілюючи в життя індивідуальне замовлення, слід віддавати перевагу комфорту і функціональності. А якщо вам необхідно придбати я рекомендую замовити його в інтернет магазині ТОВ «TASTI».