Мармур і мармурова крихта Щоб оригінально прикрасити інтер'єр кімнати, деколи потрібно нестандартне рішення, використовуючи при цьому якийсь екзотичний «будівельний матеріал. До таких матеріалів можна віднести і мармур, а також похідну від нього – мармурову крихту.

Коли транспортуються матеріали, tsautomatica.ru допомагає відслідковувати маршрут. І поза сумнівів, мармур вишуканий будівельний матеріал. Але з чого складається?

Природне походження мармуру наступне: вапняк і доломіт рекристаллизуются при впливі на них колосального тиску і досить високих температур, після чого відбувається утворення мармуру. Щодо самого складу мармуру, то його основу складають оксиди вуглецю і кальцію. Якщо в складі мармуру присутні оксиди інших хімічних елементів, то вони тільки вплинуть на те, який колір буде мати мармурова крихта.

Мармурова крихта – похідна від самого мармуру. Щоб отримати мармурову крихту, цільну породу мармуру дуже дрібно подрібнюють (також таку крихту можна отримати, використовуючи відходи, які залишаються при виробництві мармурових плит). При цьому, структура мармурово крихти ідентична структурі мармуру (зерниста і кристалічна).

Так як мармур природний матеріал, то очевидно, що він є натуральним і екологічним продуктом, що дозволяє йому широко використовуватися в будівельній справі. Щодо мармурової крихти, то її вважають будівельним матеріалом, який є першокласним. Так як мармур є діелектриком, то його основне використання у великомасштабному будівництві стає зведення будівель, які мають підвищену вибухонебезпечність.

Застосування мармурової крихти відбувається найчастіше у декоративних цілях. При цьому мармурова крихта може поділятися на такі види: білого кольору, сірого кольору, і довільний колір. Що стосується технічних характеристик видів крихт, то вони однакові, в хімічному складі змінюється лише компонент, який відповідає за колір певного виду мармурової крихти.

Мармур і мармурова крихта
Що стосується дизайнерських можливостей, то мармурову крихту добре використовувати для оформлення ландшафту будівлі. При цьому оздоблювальні роботи мармуровою крихтою можна вести як всередині приміщення, так і зовні. Наприклад, цей будівельний матеріал ідеально підійде для облицювання сходів, так як має шорстку поверхню, і є дуже стійким до зносу.

Крім прямого будівельного застосування, мармурову крихту можна використовувати для декорування інтер'єру. Наприклад, сад можна прикрасити клумбами, виготовленими з мармурової крихти, а інтер'єр кімнати підкреслити надзвичайною мармурової статуеткою.