Вибираємо стільницю для ванної кімнати У наш час наявність стільниці у ванній кімнаті є звичайному зручністю. То пояснюється тим, що сама по собі стільниця досить функціональна і відповідає всім вимоги зручності для господинь.

У ванній кімнаті, зазвичай, знаходиться величезна кількість гігієнічних і косметичних засобів. Всі ці тюбики і баночки необхідно розставити не тільки красиво, але і функціонально. Для того, як не можна, до речі, підійде стільниця. Так само стільниця відіграє велику роль у складанні інтер'єру.

На ринку існує три основних види стільниць:

#9745; Стільниці зі скла.

#9745; Стільниці із природного каменю.

#9745; Стільниці з штучного каменю.

Варто розглянути їх детальніше

Скло

Перший вид стільниці - це скло. Плюси даного виду стільниць - це те, що вона популярна в модних тенденціях. Наступним плюсом можна вважати, що її легко мити і вона стійко витримає будь-які хімічні речовини. Так само її важко подряпати. Ось тільки крихкість даного матеріалу є досить вагомим мінусом, особливо, якщо в квартирі діти. Так само, такого виду стільниці продають вже разом з раковиною, зважаючи на те, що підганяти під уже наявну раковину, немає ніякої можливості. Варто відзначити, що такого виду стільницю слід протирати насухо після кожної процедури або попадання вологи, так як після висихання залишаться непривабливі розлучення і сліди. Те, що скляна стільниця не впишеться в кожен дизайн кімнати, так само є вагомим мінусом, якщо вже створений інтер'єр.

Вибираємо стільницю для ванної кімнати
Вибираємо стільницю для ванної кімнати

Натуральний камінь

Другий вид стільниць для ванної кімнати - природний камінь (натуральний). До плюсів даного виду можна віднести розкіш і практичність матеріалу (як правило, для стільниць використовують мармур, граніт, рідше онікс). Висока міцність матеріалу, говорить про великому плюсі його застосування. Ось тільки не варто проливати або просипати фарбувальні речовини. Матеріал відрізняється високою пористістю, що не дасть ніяких результатів, якщо ви зберетеся його чистити від фарби. Так само великим мінусом можна вважати його високу вартість. Але, якщо замовити камінь тільки на верхній шар, то вартість стане набагато нижче, а от властивості не зміняться.

Вибираємо стільницю для ванної кімнати
Вибираємо стільницю для ванної кімнати

Штучний камінь

Третій, самий популярний вид стільниць - це www.interdeck.ru з штучного каменю. Цей матеріал не високої ціни. Його можна підібрати під будь-який інтер'єр, за рахунок багатогранності колірної палітри. Він не боїться хімічних засобів і навіть фарбувальні речовини легко зітруться, єдино, варто прибрати з ужитку кошти до складу яких входять абразивні речовини.

Вибір стільниці для ванної кімнати досить важливий процес. Але з урахуванням того, що на ринку товарів існує величезний вибір всіляких стільниць з різних матеріалів, проблема звужується до матеріальної та дизайнерської складової.