Азбестова труба для димоходу Практичність азбестових труб дозволяє використовувати їх для димарів. Подібний інтерес до матеріалу був виявлений ще в радянський час, коли можна було запастися про запас азбоцементними виробами.

Але, незважаючи на всю простоту використання, матеріал витримує температуру до 300 ос, але не більше.

Саме тому, vsetrybu.ru повинна бути не занадто близько до основи печі. З іншого боку, матеріал не витримує і низьких температур, відповідно, що повністю за межі даху, її виводити не варто. Якщо ж цього не уникнути, у вигляді конструктивних особливостей опалювального приладу, слід утеплити трубу або обкласти цеглою, посадженими на розчин.

Категорично заборонено впроваджувати азбест в якості початкового димовідводу, адже висока температура просто зашкодить матеріал. Він може навіть лопнути, що призведе до обвалення всієї системи димоходу. Найдоцільніше, якщо азбестова труба видаляє продукти горіння газу.
При спалюванні твердого палива, є ризик того, що дим не встигне охолонути в каналах димоходу і почне тиснути на стінки азбоцементу.

Якщо провести порівняння з аналогом вироби, то його активно використовують для покрівлі, всім нам знайомий шифер. Під впливом температури, він починає тріскатися, хто був свідком пожежі, розуміє, про що йде тут мова.

Азбестова труба для димоходу
Згідно з приписами пожежних інспекторів, категорично заборонено встановлювати азбоцементні www.postroil.com, які працюють на твердому паливі. Не виключено, що матеріал піддається руйнуванню під впливом надлишкової вологи. Тому, при монтажі, необхідно забезпечити трубу ковпаком у вигляді конуса, досить використовувати оцинковане залізо.

Серед недоліків такого димоходу, слід виділити неможливість ревізійного огляду внутрішньої порожнини труби. Крім того, виключається і видалення сажі зі стінок, що може призвести до зниження тяги. Хоча, в селах, особливо віддалених від міста, про ці проблеми мало хто замислюється.

Селяни активно використовують азбоцемент для будівництва димоходу.
Адже свого часу його закупили запас, чому б не експлуатувати матеріал за призначенням. До того ж, якщо труба лопне, то її можна замінити на нову. Єдине, чого вони не враховують, оскільки це правила безпеки, адже тріснутий матеріал може принести набагато більше проблем, ніж тимчасове припинення роботи печі.