Як придбати нерухомість у Туреччині Для іноземних громадян, бажаючих придбати нерухомість у Туреччині, діють деякі обмеження, перед покупкою нерухомості рекомендую відвідати scn-realty.ru.

Наприклад, для іноземних осіб, як фізичних, так і юридичних, діє заборона на купівлю об'єктів у військових зонах і зонах безпеки, сільській місцевості, а також на оформлення земельних ділянок. При придбанні нерухомості з'являється і право на отримання виду на проживання в країні.

Фізична особа, яка купує або орендує нерухомість в цій країні, має пам'ятати, що загальна його площа не може бути більше 2,5 га по всій країні. На іноземців може бути оформлена тільки нерухомість, яка зареєстрована в Земельному реєстрі як житлове або робоче місце.

Як придбати нерухомість у Туреччині
Для вибору нерухомості краще звернутися в агентство, цим займаються багато компаній і в Росії, і в Туреччині. Покупка може бути вчинений і віддалено, якщо звернення в агентство відбулося через інтернет. Агентство потрібно і для того, щоб орієнтуватися в реальній вартості житла, не попастися на вудку спекулянтів, визначити рівень цін на житло схожих параметрів.

Коли покупець визначився з нерухомістю, він вносить завдаток на рахунок продавця, який відрізняється в кожному випадку і варіюється від 5 до 50 % від вартості. Якщо покупець з якихось причин відмовився від угоди, то назад завдаток він не отримує.

Як придбати нерухомість у Туреччині
Суму завдатку краще вказати в договорі окремо в розділі про штрафні санкції, які застосовуються до обом сторонам угоди. Якщо продавець відмовляється від угоди, то завдаток їм повертається в подвійному розмірі.

Система оформлення права на нерухомість у Туреччині титульна. Кадастрове управління оформляє документи власності, а чистота і законність угод гарантована на державному рівні. У нотаріусів немає права оформлення та реєстрації угод купівлі-продажу.

Як придбати нерухомість у Туреччині
Нотаріус може лише оформити договір, предмет якого – купівля-продаж, там же вказані ціна, умови оплати. Також у нотаріуса проходить засвідчення підписів. При реєстрації договору у нотаріуса, він все одно не має сили документа, який засвідчує право власності нового власника.

Після того, як договір і вид на проживання отримані, потрібно, щоб Міністерство оборони видало дозвіл на купівлю нерухомості. Цей документ підтвердить, що об'єкт знаходиться поза секретної або зони, що охороняється.

На практиці іноземцям рідко пропонують нерухомість в заборонених зонах. Запити надсилаються в Військове відомство поштою в Ізмір. На це йде від одного до трьох місяців.