Поради з декорування порожнього кута Після завершення ремонтних робіт завжди слід облаштування інтер'єру житла, і одна з позицій, що вимагають особливої уваги, це порожні кути в кімнатах або коридорі.

Заповнити їх, надавши оселі вид завершеності, можна різними способами:

1. Підлогові вази. Величина даного предмета прямо пропорційна розмірам житла. Дані вироби зазвичай бувають заввишки від 40 см і вище, більш низькі вироби використовувати не варто. Що стосується наповнення, то все залежить від дизайну самої вази: якщо вона фактурна, яскрава, розмальована – то вона відмінно виглядає і без всяких вставок. Прості вироби зазвичай потребують додаткового оздоблення, для чого можна застосувати гілочки, штучні або сухі квіти, бамбук і т. п. В даному випадку ваза може бути замінена плетеним кошиком значної висоти або скляною посудиною з морським дизайном.

2. Живі рослини. Відмінно виглядає в кутку також висока живе рослини у великому красивому горщику, що призводить до відчуття свіжості в оселі. В даному випадку принцип той же – розміри рослини безпосередньо залежать від масштабів кімнати. Якщо великого рослини немає, можна застосувати стійку з кількома рослинами поменше, при чому стійку бажано використовувати декоративного типу – з дерева, скла або кованого заліза. При виборі даного елемента завжди враховується стиль приміщення.

3. Підлогова лампа. Ще один варіант заповнення порожнього кута в кімнаті, і особливо до місця вона буде у вітальні або дитячій кімнаті. Електричний освітлювальний елемент може бути одинарним або спареним: в останньому випадку при розміщенні важливо спостерігати симетрію. Крім прикраси, такий підхід дозволяє мати під рукою альтернативне джерело освітлення, що однозначно урізноманітнює обстановку в будинку.

4. Дзеркала. При використанні дзеркал в кутах кімнати дуже помітно змінюється геометрія приміщення – відбувається його

Поради з декорування порожнього кута
подовження і розширення. При цьому існують варіанти з двома вузькими дзеркалами, що прикріплюються по обох сторонах кута в стик, або ж одне велике дзеркало, поставлене поперек кута. Останній варіант найчастіше застосовується в спальнях або передпокоїв. Якщо такий дзеркальний кут оснастити додатковим світильником або торшером, ефект його значно збільшиться.

5. Фотографії та картини. Кути можна заповнити набір рамок з фотографіями і картинами, влаштувавши таким чином невелику галерею. Головне не перестаратися в цьому відношенні – відчуття легкості повинно бути завжди була наявна у кутку.

6. Фальшкамін. У кутку можна облаштувати місце для каміна: в такому випадку підійде електричний, біо - або фальшкамін.