Новинка в магазині Xozain.com - коса бензинова Іжмаш Industrial Line GT 4350 Industrial Line – популярний клас інструментів від знаменитої торгової марки «Іжмаш», призначених для професійного і побутового використання. www.xozain.com – одна з новинок даної серії.

Модель є втіленням зручності, безпеки, самих останніх інженерних розробок і наукових досягнень.

В кількох словах пристрій можна охарактеризувати, як щось «вдосконалене, покращене». Дійсно, за всіма технічними параметрами бензокоса Іжмаш Industrial Line GT 4350 перевершує своїх попередників. Цю модель не можна назвати абсолютно новою, але ті зміни, які були внесені виробників, підняли якість інструменту на кардинально новий рівень.

По-перше, всі пластикові елементи (ручки, корпус верхнього двигуна і т. д.) виготовлені з посиленого полімерного матеріалу, що витримує значні механічні навантаження. Новий матеріал більш зносостійкий, що в свою чергу, позначається на довговічності використання.

По-друге, відрізняється підвищеною зносостійкістю робочий з'єднувальний вал агрегату (діаметром 28 мм).

По-третє, потужність двигуна помітно зросла і становить - 4350 Вт.

Також, до нововведень можна віднести:

  • оновлену систему запуску smart START), дозволяє значно збільшити робочий ресурс мотора, знизити витрату палива;

  • принципово новий варіант ременя, призначеного для більш комфортного переміщення пристрою;

  • свіжий, привабливий дизайн.
  • Інші достоїнства бензокоси Іжмаш Industrial Line GT 4350

    Спеціальний пристрій для зниження вібрації забезпечує максимальний комфорт при роботі. Агрегат комплектується п'ятьма високоміцними металевими ножами (в тому числі один – з побідитовим лезом), пластикових і сталевим дисками, що мають підвищений експлуатаційний ресурс. Ширина скошування бензокосами досягає 415 мм, вага пристрою – 9,5 кг.

    Де придбати?

    www.xozain.com – один з найбільш відомих інтернет-ресурсів, де можна придбати це диво інженерної думки, іменоване бензокосами Іжмаш Industrial Line GT 4350. Саме тут ціна на всю техніку «очищена» від різних надбавок і накруток посередників. Працюючи безпосередньо з товаровиробниками, ми раді запропонувати клієнтам найбільш вигідні умови. Наші менеджери проконсультують вас з будь-яких питань стосовно купівлі, оплати і доставки сучасного і якісного інструменту.