Робимо своїми руками ширму Ширма є елементом декору для приміщень, які необхідно розділити на окремі зони. Ця річ досі в моді і стає популярнішим з кожним роком. Ширму використовують не тільки в особистих цілях, але і в поліклініках, в палатах, в салонах краси.

Існує навіть ширми, які збереглися до наших днів, це антикваріат, який коштує величезних грошей. Але її можна спорудити в домашніх умовах не витрачаючи шалені кошти.

Матеріали для самостійного виготовлення ширми:

#9746; 6 штук дерев'яних планок кожна довжиною 2 метри;

#9746; 6 штук дерев'яних планок завдовжки 1,5 метра;

#9746; 12 штук металевих куточків;

#9746; 6 штук кріпильних петель;

#9746; двосторонній скотч і ножиці;

#9746; Столярний клей, викрутка, картон (для трафарету), долото, саморізи (не великі), нітролак, лещата і ножівка;

#9746; Олійна червона фарба (для нанесення малюнка), малярний валик, органза білого кольору і будь-маркер;

Робимо своїми руками ширму
Робимо своїми руками ширму

Виготовлення

#10102; Робимо вертикальні рамки з двометрових планок. Товщина по периметру повинна бути однаково рівною. Тому робимо «кишеньки». Відступаємо від кінців самої планки приблизно п'ять сантиметрів, надпиливаем до половини товщини дерев'яної планки. Надпиленную частина видаляємо за допомогою долота яке можна знайти тут www.mozbt.com. Бажано зробити це так, щоб не утворилося тріщин. Теж саме необхідно зробити з горизонтальними планками.

#10103; Складаємо горизонтальні планки і вертикальні під кутом дев'яносто градусів. Там де планки примикають один до одного змастити клеєм і сильно стиснути за допомогою лещат. У тих місцях, де планки скріплюються необхідно прикрутити куточки. Всі ці маніпуляції дозволяють нам отримати дуже надійну і міцну конструкцію.

#10104; Відміряти рівну відстань на рамці і прикріпити петлі. Вони будуть скріплювати інші частини ширми.

#10105; Всю рамку необхідно покрити прозорим нітролаком.

#10106; Тепер потрібно рамку обтягнути полотном. Воно може бути зроблено абсолютно з будь-якої тканини, скла, паперу. Але, найцікавіше виходить з білої органзи. На тканину наноситься малюнок за допомогою трафарету, вирізане з картону і червоної фарби. Після нанесення, дати підсохнути фарбі.

#10107; Далі, готове полотно ділитися на рівні шість частин, і за допомогою двох стороннього скотчу кріпиться знизу і зверху до рамки.

Робимо своїми руками ширму
Робимо своїми руками ширму

Ось в принципі і вся робота. Така ширма впишеться в будь-яку обстановку і прикрасить її. Полотно, за бажанням, завжди можна змінити або зняти для очищення від пилу. Дуже гарна якість має ширма – її завжди можна скласти і прибрати. Також можна спробувати спорудити ширму з підсвічуванням, з дзеркалом, або замість тканини для полотна можна прикріпити плетінку. Якою б не була ширма, вона завжди буде чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.