Стрейч плівка Той матеріал, який має властивість розтягуватися, зараз носить назву стрейч - плівка. Вона застосовується для пакування вантажів і товарів на піддонах.

Її перевагами є надійність і міцність.

Виробники випускають стрейч - плівку з полімерних якісних матеріалів. Саме тому вона не деформується при навантаженні. Її перевагами є:

 • Стійкість до різних видів розривів і проколів;
 • Прозорість;
 • Гнучкість і багато інші якості.
 • Виробники виробляють її декількома видами. Це: джамбо – рулон і для машинної і ручної обмотки. Здатність збільшуватися в багато разів і не прилипати - головна особливість матеріалу.

  Стрейчплівка виготовляється шляхом плоско щілинної екструзії поліетилену. Ви бажаєте запакувати харчові продукти та промислові товари, подивіться каталог. Виберіть у ньому все, що потрібно.

  На оптовій базі або продовольчому складі просто неможливо без неї обійтися. Завдяки плівці підприємці зберігають свій товар у цілості.

  Крім цього вона застосовується на виробництві, в торгівлі і багатьох інших місцях. Її товщина складає від 12 до 25 мікрон. Кваліфіковані майстри постачають з конвеєра стрейч – плівку різних кольорів. Найбільш затребуваною є та, яка добре пропускає світло. Проте в даний час і багато інші кольори ходу.

  Ви хочете її купити за прийнятною низькою ціною, звертайтеся в інтернет – магазин. Доставка здійснюється безкоштовно.