Криволінійні фасади Радіусні конструкції – це чудовий варіант для перетворення міст. Досить давно вид заокруглення кутів застосовується на Заході.

Цей футуристичний вигляд, наприклад, торговий центр, обов'язково буде приваблювати покупців до себе.

Детальніше: Криволінійні фасади

Як вибрати якісну ліжко для спальні Ліжко – найбільш важливий елемент будь-якої квартири. Скільки справ у людини не було, він завжди повертається додому і лягати спати. До речі, у сні середньостатистична людина проводить третину свого життя.

Детальніше: Як вибрати якісну ліжко для спальні

Особливості інтер'єру ванної кімнати Облаштування ванної кімнати – дуже важливий етап, якому необхідно приділити пильну увагу.

При створенні інтер'єру ванної кімнати дуже важливо розглядати варіанти меблів, важливі предмети сантехніки для ванної кімнати.

Детальніше: Особливості інтер'єру ванної кімнати

Як вибрати бензокосу для дачі З появою на ринку високотехнологічного обладнання та надійної допоміжної техніки власники дачних ділянок зітхнули з полегшенням. Так, з можливістю організації автополиву території відпала необхідність у трудомісткому ручному забезпеченні садових насаджень водою, а з використанням газонокосарки або бензокоси значно полегшився догляд за зовнішнім виглядом ділянки.

Детальніше: Як вибрати бензокосу для дачі

Скляна раковина для ванної кімнати Новинки світу сантехніки постійно оновлюються. Наприклад, скляні раковини ще недавно не були відомі широкому колу покупців. І багато хто задається питанням надійності і практичності цього елементу інтер'єру, хоча і визнають, що удавана легкість і невагомість скляній які можна в спеціалізованих інтернет-магазинах надає інтер'єру стильність і вишуканість.

Детальніше: Скляна раковина для ванної кімнати

Мармур і мармурова крихта Щоб оригінально прикрасити інтер'єр кімнати, деколи потрібно нестандартне рішення, використовуючи при цьому якийсь екзотичний «будівельний матеріал. До таких матеріалів можна віднести і мармур, а також похідну від нього – мармурову крихту.

Детальніше: Мармур і мармурова крихта

Дизайн інтер'єру квартир Однозначно можна сказати про те, що кожна сучасна людина, що замислюється про красу своєї квартири. Це пов'язано з тим, що сьогодні можна зустріти величезну кількість різних пропозицій, від яких починають розбігатися очі.

Детальніше: Дизайн інтер'єру квартир

Стиль Лофт інтер'єру Лофт в перекладі з англійської означає горище. Так у США називають в торговельно-складських приміщеннях верхні поверхи. Такий стиль інтер'єру ідеально підходить для тих, хто в своєму розпорядженні має просторий майдан і високі стелі.

Детальніше: Стиль Лофт інтер'єру

Крісло-гойдалка, як спосіб прикрасити інтер'єр і заспокоїти нервову систему Говорячи про дизайн інтер'єру, іноді ми самі придумуємо собі стереотипи, які, почасти, більше схожі на міф, ніж на правду. Ось, приміром, справжнім трендом цього року є такий предмет меблів, як крісло-гойдалка.

Детальніше: Крісло-гойдалка, як спосіб прикрасити інтер'єр і заспокоїти нервову систему

Як правильно організувати переїзд в новий будинок Часом трапляється таке, що люди переїжджають зі свого старого будинку, в новий будинок. Звичайно ж, у цей момент господаря будинку найбільше цікавить процес переїзду.

Детальніше: Як правильно організувати переїзд в новий будинок