Кондиціонери Trane У багатьох громадян викликають подив «недоторкані» кондиціонерами фасади урядових будівель. Громадяни запитують: «Невже паряться, бідні?» Відповідаємо: ні!

Вже з чим, а з вибором кондиціонерів там точно не помилилися - обладнання Trane не тільки дає максимальний комфорт, але і дозволяє зберегти архітектуру в первозданному вигляді. В Росії воно встановлено в Кремлі, Білому домі», Третьяковської галереї, готелі «Космос», Центральному банку РФ, будинку прийомів Міністерства закордонних справ і багатьох інших місцях. У храмі Христа Спасителя кондиціонери Trane теж є.

Сьогодні компанія виробляє практичний повний спектр кліматичної техніки, проте основу її асортименту складають екологічно чисті системи центрального кондиціонування повітря.

Кондиціонери Trane
Насамперед це різноманітні водоох-лаждающие машини - чиллери, а також центральні кондиціонери, фанкойли, системи автоматики і управління. (В цьому сегменті ринку Trane за-т нимает друге місце в світі (з оборотом більше $2,5 млрд.) і продовжує динамічно розвиватися.)

У Росії вся техніка потрапляє з заводів, розташованих у Великобританії і Франції, що не тільки робить терміни поставки мінімальними, але і скорочує витрати на транспортування. Придбати це престижне сучасне обладнання можна в фірмі «СИТЭС-Кондиціонер», що пропонує повний комплекс робіт з обладнанням Trane.

«СИТЭС» має власний потужний технічний відділ (цілий проектний інститут!), а це дозволяє швидко і якісно складати будь-які проекти, враховувати специфіку пропонованої техніки вже на стадії ідей. Втілюються задуми кваліфіковано, власної монтажною службою, що, безумовно, страхує від гного роду неузгодженостей.

Кондиціонери Trane
Ще один партнер компанії «СИТЭС» - відома японська корпорація Daikin, має бездоганну репутацію у всьому світі. Це одна з небагатьох компаній, яка спеціалізується виключно на випуску кондиціонерів і холодильних машин і пропонує повний асортимент кліматичної техніки.

До того ж всі вузли і агрегати компанія виробляє сама. Провідні позиції Daikin в області новітніх розробок підтверджені та безліччю патентів, широко використовуваних багатьма японськими компаніями - в одній тільки системи VRV вперше втілено 72 винаходу.

Крім обладнання для великих об'єктів фахівці компанії запропонують клієнтам і більш традиційну для російського «кліматичного» ринку техніку - спліт-системи відомих японських компаній Daikin і Fujitsu General. Кондиціонери цього класу застосовуються для створення комфортних умов в квартирах, котеджах, невеликих офісах.

Ви ставите питанням, як укрити троянди на зиму? Тоді можу порекомендувати вам один дуже хороший сайт - landscape-project.ru тут ви зможете дізнатися, як укрити троянди на зиму в подробицях - читати landscape-project.ru.