Каркасно-щитовий будинок Каркасно-щитовий житловий будинок прозвали в народі канадським будинком. Технологія будівництва канадського будинку це різновид технології будівництва такого будинку.

У таких будинках теплопровідність стін рівного до метровій цегляній стіні, а це дозволяє зменшити в 2 рази витрати на опалення, ніж традиційні цегляні приміщення.

Якщо необхідний logro.spb.ru, то, звернувшись до професійним будівельникам, можна бути впевненими в якості і надійності.

У технології будівництва такого будинку існує багато достоїнств. Найважливіше гідність це невеликі терміни будівництва. До переваг також відносяться легкість конструкції, а це дозволяє зменшити витрати на будівництво фундаменту.

Каркасно-щитовий будинок
Конструкція щитово-каркасного будинку є стійкою і міцною до посадки фундаменту і може витримати найсильніші землетруси. Сьогодні багато будівельних фірм пропонують зведення таких будинків, за невелику вартість.

За даної технології зводяться і невеликі будинки з 1-2 спальнями, і величезних розмірів котеджі. Основою для даного будинку є каркас, виконаний з дерева, який містить розмірні або стругані пиломатеріали. Крім цього нерідко використовують балки з клеєного бруса, щоб збільшити розміри і прольоти кімнат.

Прихований каркас і спеціалізована обробка будматеріалів, забезпечують будовою довговічність, а особливості конструкції такого будинку, дозволяють майже без обмежень виконати навіть найсміливіші дизайнерські рішення.