Природні будматеріали На сьогоднішній день різновид будматеріалів просто вражає відвідавши , з кожним роком випускаються все нові і нові види будматеріалів досконаліші і сучаснішою.

Для початок необхідно виділити, штучні матеріали, ті які ми виробляємо самостійно а так само піддаємо обробці, та природні матеріали що зустрічаються в нашу середовище проживання в готовому вигляді.

У більшості випадків вдосконалені та сучасні матеріали мають безліч переваг, все більше і більше людей надають перевагу природним матеріалам, такі як дерево, камінь і метал.

Будинки з таких матеріалів виходять чистими і екологічними, в них затишно жити в будь-який час року а так само у таких будинків специфічний мікроклімат, повітря дуже чистий і легкий.

Найбільш затребувані природні матеріали це камінь і дерево. Будинки з каменю виходять міцними і стійкими з дуже незвичайним мікрокліматом завдяки теплоакумулюючу ефектом, яким володіють камені. Такі стіни днем поглинають тепло зовні а вночі випромінює її в будинок. Цей матеріал особливо популярний в країнах з жарким кліматом так як стіни утримують прохолоду вдень, а вночі зігрівають повітря всередині приміщення.

Так само затребуваним матеріалом на сьогоднішній день, це дерево, навіть після появи нових матеріалів воно залишається класикою і раніше в моді. Іншими словами дерево є найбільш привабливому матеріалом, живим, подарований самою природою, і здатним створити в будинку незрівнянну ауру а так само зливатися з природою в одне ціле.

Це екологічно чистий продукт з високою міцністю і пружністю, з низькою теплопровідністю і стійкістю до впливу хімічних агресивних середовищ. Нехай колоду і проста в обробки і монтажу, але такі стіни довговічні і міцні і дозволяють не мало заощадити на тривалий період на обробку поверхні внутрішніх стін.

Останнім часом в якості екологічного і природного будівельного матеріалу стала дуже затребуваною і солома, і здавалося б що це не можливо але практика показує інше. Багато хто запитує, «Чому солома?» однак саме солома є самим чистим матеріалом. Панелі з соломи є відмінним теплоізоляційним матеріалом що дозволить на майбутнє добре заощадити на обігріві будинку.

Багато хто може подумати, що такий будинок легко запалюється, проте це не так завдяки щільно спресованих панелях яких при цьому покриті штукатуркою і містять дуже мало повітря, така стіна навіть паразитам не до вподоби.

Природні матеріали, що це не черговий каприз моди, просто людина тягнеться до того, що йому ближче і немає нічого ближче ніж сама природа. А за розумною ціною ви зможете www.andreevstroy.ru