Як захистити свій будинок від пожежі Дерево вважається самим природним матеріалом для зведення житла. Такі будови дуже комфортні, але коштують не дешево, тому господарі прагнуть всіма силами захистити свої володіння від пожеж та інших згубних впливів стихій.

Для цього споруди обробляють різними захисними складами. Для металевих елементів гаража і воріт підійде lpz.su, уповільнююча прогрівання матеріалу.

При пожежі, навіть якщо він виходить від сусідів, незахищені дерев'яні частини будівель нагріваються, обвуглюються і швидко втрачають несучу здатність. В результаті будинок руйнується і, як правило, вже не підлягає відновленню. Тому ще на етапі зведення проводять заходи з вогнезахисту дерев'яних конструкцій.

Для цього використовуються три групи захисних засобів:

  • Фарби.

  • Лаки.

  • Просочення.
  • Фарби можуть бути різноманітних кольорів, вони створюють на дерев'яній поверхні захисний шар із спеціальних речовин, що перешкоджає горінню, крім того, вони перешкоджають дії вологи. Лаки деревину покривають прозорою плівкою, яка дозволяє зберегти її первозданну текстуру. Просочення, на відміну від інших засобів, що проникають глибоко у внутрішні шари матеріалу, надаючи йому властивості негорючості.

    Це засіб в своєму складі містить антипірени – речовини, стійкі до високих температур та дії вогню. Основний недолік просочень – схильність зовнішніх впливів, іншими словами, вони змиваються дощами, і деревина знову стає незахищеною. Для запобігання такого явища просочене дерево зверху покривають вогнезахисним лаком.

    Вогнезахисні фарби бувають двох типів – спучуються і звичайні. Засоби першого типу при пожежонебезпечної температурі утворюють пінну пористу поверхню, товщина якої в 20-40 разів перевищує їх первинний шар. Крім того, вони виділяють вуглекислий газ, що перешкоджає горінню деревини.