Сітчасті фільтри де їх використовує і навіщо вони потрібні Сітчасті фільтри використовуються в сучасному обладнанні для того, щоб запобігати потраплянню великих часток в очисні споруди. В іншому випадку різне сміття: невеликі камені, іржа, пісок, могли б пошкодити дороге обладнання.

Сьогодні сітчасті фільтри використовуються всюди, коштують вони порівняно недорого, при цьому несуть дуже важливу функцію, тому нехтувати установкою їх не варто – це робиться швидко, та й особливого догляду подібний фільтр не вимагає. Він представляє з себе звичайну металеву конструкцію з металевою сіткою всередині, яка як раз і затримує весь сміття.

Періодично від вас вимагається лише чистити його, так як якщо сміття буде занадто багато, це перешкодить нормальному перебігу води (або будь-якої іншої рідини) всередині трубопроводу. Видів сітчастих фільтрів існує декілька, сьогодні найбільше поширені такі з різьбовим і фланцевим з'єднанням, особливої різниці між ними немає, проте в деяких ситуаціях переважними є перші або другі. Так що вибір ніколи не зашкодить.

Фільтри використовуються практично скрізь, у котельнях – як промислових, так і невеликих, домашніх, властивих приватним будинкам. Практично в будь-якій галузі, пов'язаної з ЖКГ, вони необхідні, інакше робота всього обладнання може бути під ударом.

Слід з певною періодичністю перевіряти фільтри, бувають, на превеликий жаль, випадки, коли фільтр пошкоджується і не виконує функцій, покладених на нього належним чином. Це загрожує безліччю проблем, краще вже цього просто не допустити, ніж потім розгрібати.