Вибір типу сайдинга для теплоізоляції фасаду Дуже багатьом господарям власних будинків, а також власникам різного роду комерційних споруд, досить часто доводиться задаватися досить серйозним питанням, як максимально якісно, швидко, а, що найважливіше, з мінімальними витратами теплоізолювати фасад будови і, одночасно з цим, зробити його ще й досить привабливим.

Різних методів утеплення та облицювання, зараз, звичайно ж, існує неймовірно багато, однак найбільш високим попитом зараз, по повному праву користується варіант, із застосуванням різних видів сайдинга (металевого, вінілового або дерев'яного).

Металевий вид сайдинга

Вибір типу сайдинга для теплоізоляції фасаду
Матеріал даного типу найчастіше проводитися зі сталі, цинку або алюмінію. У сфері приватного житлового будівництва максимально оптимальним рішенням вважаються вироби з алюмінію, так як крім безпосередньо утеплення стін, вони також здатні надавати фасаду ще й особливу неймовірну привабливість, адже їх, при бажанні, можна без проблем фарбувати під камінь і навіть під натуральне дерево.

Найважливіші переваги у виконаного з металу сайдинга – це, передусім, досить солідна міцність, чудова стійкість до вицвітання і розвитку цвілі, а також абсолютна несхильність до впливу істотних температурних перепадів. Серед мінусів у такого сайдинга можна виділити хіба що тільки можливість появи корозійних утворень в місцях розпилу.

Вироби з вінілу

Дана різновид сайдинга виготовляється на основі високоякісного полівінілхлориду. Головна особливість такого матеріалу полягає в тому, що він володіє неймовірно великим асортиментом різноманітних текстур і колірних рішень, і може навіть відмінно імітувати такі істинно природні матеріали, як камінь і деревину.

Подібний вид сайдинга також відрізняється і досить пристойною стійкістю до деформацій, що виникають із-за негативного впливу різних атмосферних явищ. У доповненні до всього, такі вінілові вироби дуже міцні, надійні і, що найважливіше, відрізняються порівняно малою вагою.

Дерев'яний сайдинг

Вибір типу сайдинга для теплоізоляції фасаду
Виконаний з дерева сайдинг найчастіше застосовується при утепленні та облагороджуванні дач і порівняно невеликих приватних будиночків. До процесу його виробництва зазвичай пред'являються досить високі специфічні вимоги – в ході його виконання матеріал повинен обов'язково піддаватися не тільки максимально якісної просушування в заводських умовах, але і досить ретельної просочення особливими антигрибковими засобами. До головних плюсів даного типу сайдинга, насамперед, природно, потрібно обов'язково віднести його абсолютну екологічність, просто унікальні теплоізоляційні властивості і, звичайно ж, неймовірно благородний і надзвичайно привабливий вигляд.