Септики для заміського будинку Перебуваючи в квартирі, ми рідко замислюємося про те, як нам забезпечуються всі блага цивілізації. Головне, що є вода і каналізація, решта не так сильно хвилює.

Але про це доводиться замислюватися, коли переїжджаємо в окремий будинок.

Найпростішим варіантом автономної каналізації, можна вважати накопичувальну ємність. Вона глибоко закопується в землю і здійснює збір і зберігання стічних вод. Потім, по мірі накопичення, її відкачують за допомогою асенізаційної машини.

Однак цей варіант більше підходить тим, хто не так часто відвідує заміську нерухомість, або має можливості для постійного виклику спецтехніки. Більш практичні господарі облаштовують фільтраційну каналізацію з напівавтоматичного очищенням.

Принцип роботи у неї такий: в ємність збирається стічна вода, потім вона відстоюється. Як тільки рівень досягає граничних параметрів, відбувається її перелив в грунт через дренажну систему. На дні бака залишаються важкі домішки. Їх періодично теж викачують, але виклик ассенізаторской машини не буде таким частим.

Є і ще один варіант каналізації, це станція глибокого очищення. У її комплект входить обладнання, де не тільки зберігається стічна вода, але і руйнуються всі шкідливі речовини. Цьому сприяють біологічні добавки, ось вони і дають такий результат. На виході виходить повністю освітлена вода, яка без побоювань забруднення навколишнього середовища, може віддалятися в грунт.