Буріння свердловин Найбільш своєчасним прийомом водопостачання дачного будинку зараз вважається облаштування свердловини на воду – буріння - на особистому ділянці.

Вони можуть являти собою велику кількість різновидів, хоча ось головних видів за якими проводиться буріння свердловин на воду всього 2 — на пісок і на вапняк - артезіанські свердловини.

Як бачимо, сама їх назва несе визначення водоносної породи. Як вибрати, на підставі чого свердловина буде саме на пісок або артезіанською. Для початку, на підставі ваших необхідностей і повноважень вашого земельної ділянки.

Оглянемо відмінності і переваги пропонованих свердловин водоносних. Свердловина на пісок не відноситься до, так званих, ґрунтовним свердловинах. Буріння створюється тут, в більшості випадків, на глибину до 30-ти метрів.

По столичної області глибина їх коливається від 10 до 50м. Приміром, у Дмитрівському і Сергієво-Посадському районах глибина може бути рівною до 80-ти метрів. Забір води слід з пісків крейдяних і з пісковика. Характерною специфікою таких свердловин вважається короткочасний термін експлуатації, невеликий дебіт – водовіддача - води та низька її якість.

Хоча, безумовно, у них є і перевага – невисока ціна. Піщані свердловини істотно дешевше артезіанських, з допомогою невеликої глибини буріння, а також з допомогою певних відмінних рис. Система пісочних свердловин набагато відрізняється від системи артезіанських свердловин. У пісочній свердловині немає обсадних труб, в ній вживається лише 1 труба, а вірніше колона труб з'єднаних один з одним різьбленням або зварюванням.