Використання ліпнини при ремонті Ліпнина і може служити таким елементом декору. Людство з давніх пір використовує ліпнину для додання розкоші та урочистості приміщенню.

Сьогодні ліпнину буває трьох видів: з гіпсу, полістиролу та поліуретану.

Гіпсова ліпнина

Гіпсова ліпнина - вважається найбільш екологічною, на видний чіткий малюнок, вона довго зберігає свій первинний вигляд, вогнетривка. А вироби з натурального каменю рекомендується купувати на www.ogranstroy.ru.

Сам по собі гіпс матеріал не дорогий, але створення ліпнини з нього трудомісткий процес, у цій зв'язку і вартість готової продукції досить висока. Наклеюють її з допомогою клею ПВА, стики між елементами закривають шпаклівкою на основі ПВА, дають просохнути і після цього можна наносити фарбу.

Використання ліпнини при ремонті
Використання ліпнини при ремонті

Полістирол

Полістирол - ліпнина з цього матеріалу є більш дешевою, ніж гіпсова, матеріал володіє хорошими звукоізоляційними і теплоізоляційними якостями, є нетоксичним, екологічно чистим. Така ліпнина дуже легка, що дозволяє її використання в будь-якому місці.

Використання ліпнини при ремонті
Останнім часом таку ліпнину використовую не тільки всередині приміщень, але на фасадах будинків. Монтаж проводитися за допомогою клею, фарбування таких виробів проводять після повного його висихання. Головним мінусом є не довговічність і не чіткий малюнок на виробах.

Поліуретан

Поліуретан є відмінним матеріалом для ліпнини, не кришиться, не ламається, довговічний, тримає форму і не змінює колір і не висока вартість. Така ліпнини буває грунтованій та ламінованої.

Ґрунтову використовують спеціально під фарбування. Монтаж може здійснюватися за допомогою «рідких цвяхів» чи поліуретанового клею. Ця ліпнина стійка до механічних впливів і не боїться вологи, легко ріжеться при необхідності.

До мінусів можна віднести жовтуватий відтінок і деталі важко підігнати один до одного, і так само до недоліків ставитися той факт, що при високій температурі, ці прикраси можуть почати плавитися з виділенням отруйного газу.

При ремонті використання ліпнини може дозволити приховати або замаскувати певні дефекти. Перед монтажем потрібно підготувати ділянку поклейки від побілки та інших забруднень, в іншому монтаж простий і зручний.