Як зробити відкатні ворота Будь-який власник будинку хоче, щоб його нерухоме майно перебувало у цілковитій безпеці. Саме тому навколо будинку встановлюються огорожі, а проїзд на територію при цьому забезпечується з допомогою встановлених воріт.

Сьогодні ворота можуть бути найрізноманітнішими, тому не завадить заздалегідь визначитися з вибором даної конструкції.

У наш час найбільш цікавим варіантом вважаються відкатної вид воріт. В принципі, цю конструкцію, можливо, встановити самостійно. Під час монтажу воріт використовуються нові технології, в процесі виконання яких застосовуються консолі. Для цієї конструкції не потрібно місце для відкривання так, як вони просто ховаються за наявний паркан.

Установка відкатних воріт

Спочатку потрібно підготувати кріпильні деталі та інші складові воріт. Далі доведеться подумати про фундамент для даної конструкції і монтажі в цю основу опорних стовпів. Опори для воріт важливо встановити на глибину нижче рівня промерзання грунту і добре фіксувати. В стовпи кріпляться спеціальні закладні деталі, до яких приварюються металеві опори. Після цього можна приступати до зведення фундаменту. Основа повинна бути розміром в половину менше ширини отвору майбутньої конструкції.

Як зробити відкатні ворота
Як зробити відкатні ворота

Встановлювати фундамент слід з тієї сторони конструкції, в яку планується відкривати ворота. З цією метою спочатку робиться яма, куди потім поміщається готовий каркас з швелера і металевих прутів. Цю конструкцію поміщати в яму потрібно прутами догори, після чого вона заливається розчином. Тепер доведеться почекати певну кількість часу до повного застигання бетону. Зазвичай бетонний розчин твердне протягом 14 днів.

Потім знадобиться зібрати каркас для відкатних воріт. Для цього робиться несуча рама у вигляді трапеції. На цю основу необхідно приварити поперечні ребра, розташовані в вертикальному або горизонтальному положенні, і квадратні секції, де є по одному ребру жорсткості. У всіх отриманих трикутниках варто зробити трапецію, де поперечні лаги будуть ділити прямі кути навпіл. Ця конструкція і є відкатні ворота.

Далі отримане виріб ретельно подгрунтовывается, потім фарбується і після цього обшивається з допомогою сендвіч-панелей. Потім ворота кріпляться до стовпів і фундаменту. З цією метою знизу воріт встановлюються ролики і приварюються спеціальні візки.

Як зробити відкатні ворота
Як зробити відкатні ворота

В кінці роликові елементи кріпляться до майданчиків. Вгорі рами теж кріпляться фіксатори з роликами, а до стовпа прикріплюється кронштейн.