Димоходи типу сендвіч Димар є однією з найбільш важливих складових системи опалення. Його функції – висновок відходів, що виникають в результаті горіння, а також створення тяги для кращого функціонування котельні установки, пічного обладнання або каміна, незалежно від типу палива, на якому вони працюють.

Димоходи типу сендвіч
Димоходи типу сендвіч
Димоходи типу сендвіч

На сьогоднішній день, найбільш затребуваними і популярними варіантами димоходів є їх модульні різновиди. Особливо ж часто серед усіх існуючих варіантів їх виконання вибираються димохідні труби сендвіч, як найбільш функціональні й практичні.

Що таке димар сендвіч?

Димоходи типу сендвіч
Так називається конструкція, що складається з двох, виготовлених з нержавіючої або оцинкованої сталі, контурів, між якими прокладено шар мінерального утеплювача. Найчастіше роль такого прошарку виконує базальтова вата, як найбільш прийнятний варіант. Вона не тільки забезпечує швидке нагрівання контуру, але і дозволяє уникнути конденсату.

Як видно, пристрій димовідводу сендвіч досить просте, що гарантує його доступну вартість і відсутність труднощів у процесі виробництва. Не повинно виникнути проблем і з його монтажем. Конструкції збираються достатньо швидко, не вимагаючи великих витрат сил і часу. Надійність з'єднань дозволяє гарантувати надійність, безпеку і міцність всієї системи.

Однак, процес складання модулів димовідводу сендвіч пов'язаний з деякими труднощами, і вимагає уважності протягом установки. Саме тому, приступаючи до монтажу такої системи димовидалення, слід бути дуже обережним і ретельно дотримуватися всі рекомендації виробника і правила техніки безпеки.

Димоходи типу сендвіч
Область застосування димоходів типу «сендвіч» досить широка. Він може встановлюватися як в кам'яних будинках, так і дерев'яних, не потребує додаткової теплоізоляції в місцях дотику труби і пожежонебезпечних місць несучих конструкцій. Однак, щоб він справно виконував свої функції, потрібне суворе дотримання всіх правил і знати про всі особливості димоходів даного типу.

Компанія «truba-profi.ru» пропонує свої послуги з установки, монтажу та виготовлення модульних димоходів. На нашому сайті ви можете отримати всі дані і розрахувати витрати на весь захід самостійно, або ж для більш точної інформації, ви можете зв'язатися з менеджерами «truba-profi.ru» і викликати майстра, який виконає всі необхідні виміри, розробить оптимальну конструкцію, складе кошторис і повідомить вам точну вартість всіх робіт.