Навісний фасад. Потрібен він Основне завдання фасаду будівель – це захист від впливів навколишнього середовища і забезпечення необхідного рівня комфорту. Досягається це, при стійкості самого фасаду до прояву кліматичних явищ.

Як необхідний фільтр для води, який можна придбати на www.aquaphor.ru так і потрібно знати нюанси захисту фасаду будинку. Але при проектуванні досить великих фасадів виникає нюанс, який полягає в тому, що товщина стіни перевищує розрахункову, що загрожує неприємними наслідками.

Саме для вирішення цієї проблеми інженери почали у свій час розроблення навісних фасадів.

Ця конструкція зроблена за принципом монтажу зовнішньої оболонки окремо від несучої конструкції. Прибудови даного типу можуть відрізнятися зовнішнім виглядом, але функція їх залишиться незмінною. Самим яскравим прикладом буде система навісного фасаду з повітряним прошарком.

Матеріалами для таких фасадів свого часу служили ресурси, видобуті з родовищ неподалік.

Навісний фасад. Потрібен він
Наприклад, у тій же Німеччині для даних цілей служив шифер або сланець, а там, де родовищ сланцю не було, використовувалися різні види дерев'яних дощок.

Причиною облицювання стін за допомогою дощок були самими різними. Так, наприклад, трикутні дерев'яні дахи стали застосовуватися замість шатрових дахів, покритих соломою.

Принцип Дії Сучасних фасадів

Необхідно визнати те, що найчастіше застосування систем фасадів з повітряним прослойков необґрунтовано, так як широкий шар штукатурки повністю виконує дану задачу.

Втім, в штукатурки є один істотний недолік: будинок, облицьований однієї лише штукатуркою, з часом облупитися. Відповідно, термін експлуатації даного рішення недовговічний.

Тому матеріал, який використовують для облицювання, просто зобов'язаний бути більш стійким до зовнішніх проявів природи.

Однак складністю є те, що при достатньої герметичності він також повинен виводити накопичену вологу.

Характер повітрообміну в такий прошарку, вирівнює температуру між приміщенням і вулицею, а також компенсує тепловтрати стіни.

Також ще одним корисним якістю даних фасадів є їх УФ-несприйнятливість. Відповідно, вони можуть виступати в ролі екранів і захистити вас від несприятливого впливу сонячних променів.

Як визначити, чи підходить матеріал для створення облицювання з повітряним прошарком?

По-перше, після того, як матеріал промок, він повинен достатньо швидко висихати.

По-друге, він повинен зберігати різницю тисків, а також тягу повітря.

Так що СНФСВЗ - стала найбільш високопродуктивним рішенням для улаштування внутрішнього клімату приміщення.