Будинок-мрія ЧАРІВНІСТЬ ТРАДИЦІЇ

Архітектура цього будинку типова для скандинавських країн, але користується успіхом не тільки у мешканців півночі. Привертають затишок, гарний зовнішній вигляд і вдалі пропорції будинку.

Великі свеси захищають стіни і вхід в оселі від дощів і снігу. Планування, характерна для будинків цього типу, задовольнить запити найвибагливіших мешканців.

Будинок-мрія

Будівельні конструкції: дерев'яний брус, двосхилий дах 35°, горище 50 див.

Житлова площа: 1-й поверх — 72 м2, 2-й поверх — 49 м2.

«БУДИНОК-МРІЯ»


Будинок-мрія

Це не просто назва проекту, але і його основна ідея Саме таке житло наполегливо шукають сьогодні молоді сім'ї бажаючі побудувати власний красивий і компактний будинок. Для його будівництва потрібен невелику ділянку землі, але при цьому в будинку є все необхідне. При бажанні нею можна розділити на дві квартири. У стандартному варіанті під першим поверхом розташовується підвал, але можливо будівництво і на простому фундаменті. Планування будинку дозволяє мати на обох поверхах підсобні приміщення — комори, комори. Звертають на себе увагу цікаві деталі, такі як оформлення входу в будинок лаконічним прямокутним порталом або напіввальмові дах, додають будинку своєрідна чарівність. З їдальні зроблений вихід на відкриту терасу.

Будинок-мрія


Будівельні конструкції: пористий бетон, дах напіввальмові 45°, напівповерх під дахом.
Житлова площа: 1-й поверх — 58 м2, мансарда — 45 м2.

Поезія Каміна

Будинок-мрія

Будь-який з цих камінів — твір мистецтва. Зробити в будинку щось подібне дозволить собі далеко не кожен. Але прикрасити камін на дачі або піч у житловому будинку можна і з мінімальними витратами. Умільці знаходять свої оригінальні способи оздоблення житла. Звичайну плитку можна перетворити на картинку, наносячи малюнок різнобарвним цапонлаком, який не боїться перепадів температур.

Наклеївши на поверхню мозаїк з окремих складових картини, ви створите велике барвисте панно, що не уступає фірмовим виробів.