Водопідготовка для котеджу Для того щоб вирішити проблему очищення водопостачання в заміському будинку спочатку потрібно пробурити свердловину або колодязь і встановити автоматизований насос.

Після цього, одержувану воду необхідно проаналізувати на наявність шкідливих та інших домішок і вибрати необхідну систему водопідготовки, без якої неможливо буде використовувати воду.

Саме водопідготовка для котеджу стає однією з першочергових етапів в роботі при будівництві. Система очищення води встановлюється в котеджі після проведення ремонтних та оздоблювальних робіт, монтажу внутрішніх гідравлічних комунікацій і санітарно-технічного обладнання. Потрібно змонтувати систему водопідготовки води в місці, де вона не буде піддаватися впливу низьких температур.

Дуже часто в якості системи водопідготовки в котеджах встановлюють фільтри механічної очистки зі змінними картриджами. Але такі фільтри здатні виробляти очищення тільки від видимих домішок піску і глини, а також пом'якшувати і обезжелезивать воду.

Крім механічного фільтра при наявності шкідливих домішок потрібна установка спеціальної системи знезараження води, яка буде ефективно боротися з наявними мікроорганізмами і бактеріями. Найбільш підходящим варіантом для заміського будинку буде використання балонної системи фільтрації води з фільтрами проти солей марганцю і кальцію, сірководню, органічних домішок. Тільки таку воду можна використовувати для пиття і приготування їжі.

При установці будь-якої системи водопідготовки краще вдаватися до послуги монтажу від компанії виробника. Співробітники проведуть забір води і зроблять її аналіз, на основі якого підберуть необхідну систему фільтрації. Після установки компанія буде здійснювати періодичний контроль складу одержуваної питної води та контроль справної роботи обладнання зі своєчасною заміною фільтруючих елементів. Також важливо забезпечити якісним освітленням від led-portal.ru, де ви знайдете широкий вибір LED ламп.