Малогрузовой ліфт В даний час на ринку пропонуються маловантажні ліфти європейських, російських і азіатських виробників. Спільно продажу також можуть надаватися послуги пов'язані з монтажем ліфтів і по сервісному обслуговуванню продаваних ліфтів.

Малогрузовыми вважаються ліфти здатні піднімати від 100 до 250 кг. Їх використовують у ресторанах, кафе, банках, магазинах, клубах, а також в інших обслуговуючих підприємствах, що значно полегшує роботу з підвищенням якості надаваних послуг і сприяє кращій безпеки підприємства.

Нещодавно стало можливим встановлювати маловантажні ліфти у житлових будинках. При цьому повинні виконуватися наступні вимоги: наявність підвалу і висота будівлі повинна бути не більш двох поверхів.

В якості механізму підйому застосовується лебідка з ланцюгом замість металевого канату, що традиційно використовується в традиційних підйомних механізмах ліфтів. При цьому не потрібно додаткового поверху для обслуговування ліфта.

Такі умови, а також монтаж на ліфті дверей з вертикально-розсувних принципом дії, дозволяють маловантажні ліфти встановлювати у вже побудованих будинках, навіть якщо там раніше не планувалася установка ліфтів.

Кабіна малогрузового ліфта збирається з металевих модулів і має непрохідне або прохідне виконання. Також можлива установка горизонтальної полиці або ґрат огорожі.

У комплект постачання входить власне кабіна і шахта з металевим каркасом.