Кріплення терасної дошки Дошка з модрини є одним матеріалів, які довговічніші всіх. Не звертаючи уваги на труднощі в обробці (по щільності модрина з російських порід поступиться тільки дубу), ця порода має велику популярність в Росії.

Є чимало будинків і споруд з модрини, вдало пережили вже не одне століття. Найкраще підходить для будівництва алтайська модрина, у якій значення базисної щільності - сімсот двадцять п'ять кілограм на метр кубічний, менш міцна – європейська, має щільність п'ятсот десять кілограм на метр кубічний.

Може вразити стійкість модрин до процесів гниття, стійкість до води. Палі Венеції з модрини стали кам'яними, перебуваючи у воді більше, ніж тисяча років, але до сьогоднішнього часу їх можна експлуатувати. До цим дивовижним властивостям деревини можна віднести властивість стійкості до дії грибків і бактерій, засобів для миття, непотрібність фарбування. Все це здатне перетворити натуральний матеріал ідеально підходить засіб створення споруд на повітрі.

Терасна дошка, яка називається ще палубної (по початковому використання) виявилася прекрасною зміною для бетону і цегли при створенні тераси, альтанки, сходи відкритого типу, майданчиків для дітей.

І masterdeck.ru виконується досить швидко. Виявляється незамінною вона під час спорудження конструкцій, що мають зв'язок з водою – для обрамлення басейну, пірса, терас і майданчиків для відпочинку. Елегантність темно-червоного кольору здатна надати конструкціям більше краси, по поверхні теплого дерева приємно ходити босими ногами.

Між деякими дошками залишають проміжки, що мають ширину в п'ять-шість міліметрів для того, щоб вода вільно протікала і систему вентиляції; дошки забезпечують невеликими борознами на лицьовій стороні, сторона всередині прорізують більш глибокі канавки. Такий пристрій настилу пред'являє більш жорсткі вимоги до проведення монтажу і деталей кріплення.

Кріплення терасної дошки
Методи фіксації терасної дошки

Від того, якими особливостями володіє монтаж конструкцій терас, має залежність і метод фіксації терасної дошки. Буває монтаж відкритого і закритого типу. Нескладний монтаж відкритого типу здійснюється привинчиванием до дощок лагу саморізом. Така технологія фіксації терасної дошки зрозуміла і виконується досить швидко. Самонарізи для фіксації терасових дощок неодмінно повинні бути зроблені із сталі, що не іржавіє, або кольорового металу. Гарні у використанні шурупи з саморізами з покриттям з тефлону.