Вибираємо піч У сучасному заміському будинку опалювальна піч є не тільки «модним» предметом інтер'єру, але і простий необхідністю. Справа полягає в тому, що в більшості заміських будинків не існує іншого типу опалення.

Природно, можна опалювати за допомогою електрики, але це буде дуже накладно.

Ось саме для таких випадків придумали дров'яні печі у вигляді камінів. Така конструкція є оптимальним варіантом для обігріву будинку. Дров'яні печі прості в експлуатації, мають прекрасний зовнішній вигляд, а також володіють високою тепловіддачею. Вони відмінно підходять для тих власників заміських будинків, які хочуть жити в красивому будинку затишно і комфортно. Така піч або камін чудово впишеться в будь-який інтер'єр незалежно від обраного стилю. Але, як можна зрозуміти з практики, всі каміни різні і багато чого буде залежати від місця установки каміна, об'єму приміщення, а також від завантаженості цього приміщення.

Є альтернатива – котли на твердому паливі. В якості сировини для згоряння власники воліють купити брикети, що більш економно, ніж звичайні сухі дрова. Такі котли зазвичай не розміщують на видовому місці, вони схожі з промисловими котлами і не несуть естетичної користі в хаті. Плюсом можна вважати відносну екологічність такого способу опалення. На ресурсі http://ecob2b.net/ru можна дізнатися більше про опалення за допомогою поновлюваних джерел енергії.

Отже, при виборі такої печі, необхідно звертати увагу на її потужність. Також потрібно правильно вирахувати обсяг кімнат, який цей камін буде обігрівати. Не менш важливим показником при виборі каміна вважається його вихідний матеріал. Найбільш простим, дешевим і класичним варіантом вважається металева піч.

Але навіть серед такої категорії є великий вибір камінів для опалення. І тут головну роль буде грати не краса агрегату, а його конструктивність і використовуваний матеріал. Досить часто в якості вихідного матеріалу застосовується надійний матеріал під назвою чавун. Напевно, про надійність такого матеріалу не варто згадувати.

Чавун володіє відмінною якістю, а саме він довго остигає, але зате швидко нагрівається. А це, в свою чергу, дуже важлива якість для печей. Крім того, сучасні каміни володіють унікальною конструкцією, яка дозволяє ефективно застосовувати паливо, і якісно прогрівати приміщення.

У даний момент крім чавунних печей дуже популярними вважаються сталеві конструкції, які також є в великому асортименті. Такі каміни зроблені з високоміцної сталі і досить серйозно конкурують з цегляними і чавунними печами. Але у таких конструкцій є одна перевага – невисока вартість продукції.

Отже, при виборі каміна для опалення заміського будинку, необхідно приймати в увагу все перераховане вище. Але слід розуміти, що економити на опалювальному приладі не варто, оскільки це може обійтися вам дорожче.