Змішувач для ванних кімнат (Франція) Jacob Delafon — виробник повного спектру товарів для кухонь і ванних кімнат. Вироби не тільки технічно бездоганні, але цікаві також з художньої точки зору, нерідко демонструючи сміливі дизайнерські рішення.

Змішувачі Symbol, пропоновані в трьох модифікаціях заввишки 20, 30 і 40 см, — варіант для таких ванних кімнат, де важливо мати збільшена відстань від виливу до чаші. Донедавна проблема вирішувалася переважно настінними моделями. Symbol ж можна вмонтувати хоч в раковину, хоч поруч з нею в стільницю.

Завдяки лаконічності дизайну www.postroil.com, відрізняється обтічним природною формою з плавними лініями, змішувач легко утримувати в чистоті.

Картрідж змішувача обмежує температуру гарячої води, що економить енергію, що витрачається на підігрів, і захищає від випадкових опіків. Обмеження 40 градусів можна обійти натисненням кнопки, але тільки до 50 градусів — це межа вже нездоланний.

Функцію регулятора напору води виконує вбудований аератор, забезпечуючи стабільний потік незалежно від тиску. На пластику, з якого зроблений аератор, вапняний наліт не осідає. Очистити його від іншого сміття не становить праці — аератор легко зняти за допомогою вхідного в комплект ключа.

Важливий фактор — шум, вироблений змішувачем. За цим параметром претензій до Symbol Tower немає — фахівці фірми постаралися.

Модель розрахована на тиск від 0,3 до 8 атм. (зазвичай в будинках воно коливається від 3 до 5 атм.).