Трубчасті радіатори характеристики та переваги Окремою лінійкою серед сталевих батарей опалення виступають трубчасті радіатори, що відрізняються більшим ступенем надійності, порівняно з традиційними моделями.

При їх роботі не відбувається висушування повітря, також їм характерна мала теплова інертність. Основна відмінність трубчастих радіаторів від сталевих моделей з сталі полягає в застосуванні лазерного зварювання окремих елементів. З цієї причини з'єднувальні шви практично непомітні, що створює ефект монолітності вироби.

Ще один важливий аспект – трубчасті радіатори мають дуже міцну конструкцію, що робить їх незалежними від ступеня жорсткості води. Наявність широкого вибору колірних рішень дозволяє найбільш точно підібрати відповідний відтінок: це ж стосується і стилю конструкції. Внутрішня поверхня батареї має спеціальне полімерне напилення, що дозволяє ефективно протистояти корозії: завдяки цьому термін експлуатації виробів значно збільшується. При монтажі передбачено два варіанти підключення трубчастого радіатора – бічний і нижній.

Дуже важливим моментом є те, що трубчасті батареї позбавлені гострих кутів, що особливо цінно в будинках з маленькими дітьми. Саме з цієї причини такий тип радіаторів найчастіше застосовується в опалювальних системах дитячих садків і шкіл. При цьому слід врахувати, що тепловіддача подібних елементів досить невелика, тому важливо забезпечити достатню кількість окремих

Трубчасті радіатори характеристики та переваги
одиниць у системі. Перешкодою в цьому плані може стати їх досить висока ціна, як, втім, і у всіх сталевих батарей. При монтажі трубчастих радіаторів дуже важливо дотримувати велику делікатність, так як при найменшому відхиленні від норми вони можуть давати течу. Що стосується коливань тиску в теплопровідної мережі, то такі обігрівачі досить погано їх переносять: саме з цієї причини багатоквартирні будинки в основному оснащують іншими системами.

Зазвичай трубчасті радіатори вільно підходять як для відкритих, так і закритих опалювальних систем, завдяки внутрішній захист, виконану з алюмінію і цинку. Саме це дає можливість отримати досить тривалий гарантійний термін – до 25 років, з температурою теплоносія до +120, з робочим тиском до 12 атм. (при цьому випробування проводяться в режимі 16 атм.). Що стосується габаритних розмірів, то вони можуть змінюватись в межах 0,4 – 3 м, хоча зустрічаються нестандартні вироби більшої ширини.