З якого матеріалу будувати будинок При плануванні будівництва приватного будинку виникає резонне питання «з якого матеріалу будувати будинок?». На сьогоднішній день є безліч будівельних матеріалів, які підійдуть для будівництва будинку.

Саме тому вибрати з усього різноманіття вибрати єдиний варіант не так вже просто.

Самий популярний будівельний матеріал на сьогоднішній день – цегла. Цей матеріал вже дуже давно використовується для будівельних робіт. Цегла – довговічний і міцний матеріал, що має прекрасний зовнішній вигляд. Тому і користується великою популярністю.

При покупці цегли необхідно звернути увагу на маркування (цифри), яка означає, яку здатний витримати навантаження 1 квадратний сантиметр цегли.

Будинку з газобетонних блоків дуже популярні останнім часом. Цей будівельний матеріал, також володіє великим терміном експлуатації. Крім цього, будинок з газобетонних блоків зводяться дуже швидко, і ціна на них значно нижча, ніж на цеглу. Однак слід знати, що для додання будинку з газобетонних блоків остаточного вигляду, необхідно буде використовувати облицювальні матеріали, що призведе до додаткових витрат.

У будинків з натурального дерева «друге дихання». Зараз будинки з дерева починають набирати велику популярність. Самий великий плюс таких будинків – екологічність. Природно, що це далеко не найголовніше перевага будинків з дерева. Серед переваг варто виділити: невелика вага будинку; швидкий монтаж; низька теплопродность.

Пам'ятайте про те, що дерево необхідно обробляти спеціальними складами, для продовження терміну експлуатації матеріалу і захисту його від вогню і комах.