Що значить незалежна газифікація Все частіше можна почути такий термін як — автономна газифікація. Вона, насправді популярна, і для цього є вагомі причини. Перед тим як ми їх розглянемо, спочатку опишемо, що це таке.

Дана система служить для живлення газом будинку, невеликого підприємства або будь-яких будівель. До її складу входить ємність для зберігання блакитного палива, звана газгольдерів. Її місткість може бути від кілька сот літрів і максимум до трьох тисяч. Газгольдер повинен знаходитися під землею в спеціально підготовленому для цього місці. Виривається під нього котлован й бетонується майданчик для встановлення ємності. Газгольдер періодично заповнюється привізним газом по мірі убування його.

По прокладеним під землею трубах газ надходить до газорозподільної установці, де встановлюється необхідне для споживання тиск. Далі паливо надходить в котельню до газового котла та іншим споживачам, таким як: газова плита, колонка для гарячої води, конвектор, електрогенератор для перетворення газу в електроенергію.

Тепер розглянемо позитивні сторони автономного газопостачання.

1. Дана система дуже практична в тих місцях, де відсутній центральний газопровід. Тоді треба шукати інші способи альтернативної енергії, наприклад, електричної. Однак інші види палива використовувати обходиться дуже дорого, особливо якщо говорити за опалення електроенергією. Завдяки автономної газифікації економляться чималі гроші.

2. Своя незалежна газифікація.

Якщо в центральній магістралі пропаде блакитне паливо, може через негоду чи в разі якоїсь несправності, але у Вас завжди воно буде, головне під час замовляти заправну машину.

3. Безпека. Вам не страшні перепади і скачки тиску, які бувають у центральному газопроводі. У Вас подача газу завжди буде здійснюватись з рівномірним безпечним тиском.

4. Можливість мати гарячу воду, притому швидкого нагрівання. Без неї сьогодні важко. Перемити посуд, зробити прибирання в будинку, помитися, це звичайні блага цивілізації, які цілком нормально мати. Та гарячу воду можна отримувати і маючи електричний бойлер, але вода в ньому гріється як мінімум дві години, а вона витрачається дуже швидко. Зате завдяки автономної газифікації Ваша газова колонка буде нагрівати воду за лічені хвилини і притому у великій кількості.

5. Можливість живити кілька будинків або навіть невелике підприємство. Єдине, при проектуванні потрібно купувати газгольдер на велику ємність.

Автор АВ-ГАЗ http://av-gaz.ru