Який електрогенератор купити бензиновий або дизельний При відключенні електрики перестає працювати побутова і промислова техніка. Але її знову можна живити, якщо купити потужний, компактний і в той же час економічний електричний генератор, який зустрічається як бензиновим, так і дизельним.

Які з них вважаються найкращими?

Бензинові генератори в першу чергу виграють в компактності і малій вазі. Часто вони випускаються двотактними, що дозволяє позбутися громіздких систем охолодження і змащення. Вся поршнева група змащується під час згорання, оскільки для цих цілей використовується змішане паливо у вигляді бензину моторного олії у співвідношенні 50:1. Бензин можна використовувати низькооктановий, а масло – мінеральне. Все це дозволяє різко знизити собівартість виробленої енергії до розумних меж. Зрозуміло, якщо продавати цю енергію, то її вартість опиниться біля порога $1 за 1 кВт, але якщо потрібно живити побутової або промисловий холодильник, то фінансові втрати виявляться ще більше!

Потужність двотактних генераторів може сильно варіюватися 0.4-4 кВт. Їх можна використовувати як для побутових, так і промислових потреб. Але в будь-якому випадку обсяг паливного бака розраховується таким чином, щоб його вистачало на кілька годин роботи. Якщо важливо, щоб холодильник не потік і продукти не псувалися, потрібно купувати генератор.

Який електрогенератор купити бензиновий або дизельний
Який електрогенератор купити бензиновий або дизельний

Чотиритактні генератори працюють на чотирьох тактах. Це дещо знижує крутний момент і підвищує витрату палива, але натомість покупець отримує феноменально високу надійність. І на відміну від двотактних версій генераторів, що оснащуються магнето, чотиритактні генератори мають власний електричний стартер. Усе це різко підвищує вагу даних видів генераторів, але вони для зручності експлуатації оснащуються колісними шасі.

Це дозволяє при мінімальному литраже двигуна дістати високу потужність і гарантувати низьке споживання палива навіть у атмосферного дизеля. Якщо врахувати що дизель у вітчизняних реаліях, як і раніше, коштує недорого, то собівартість енергії, вироблюваним дизельним генератором, виявиться на мінімально допустимому рівні. Якщо потрібно терміново живити один або навіть відразу кілька будинків, промислове обладнання або потужний холодильник, рекомендується купувати дизельний генератор, потужність якого може варіюватися в широкому діапазоні 5-100 кВт!