Душ або ванна що віддати перевагу Зовсім ще недавно власнику квартири не доводилося замислюватися про те, як би розмістити побільше речей і техніки у ванній. Але ця ситуація швидко змінилася.

Останні будинки з великими ваннами площею до десяти квадратних метрів були побудовані ще в п'ятдесятих роках минулого століття. Власникам таких квартир не доводилося замислюватися про розміщення великої кількості сантехніки і навіть пральних машин – це в той час просто не було в широкому продажі.

Так вже вийшло, що більша частина населення і зараз живе в квартирах старої споруди, а там загальна площа ванної кімнати зазвичай не більше чотирьох квадратних метрів. І цілком справедливо, що під час ремонту мешканці таких квартир задаються питанням, як у такій маленькій ванній хоч що-то вмістити?

Адже хочеться, щоб було місце, де розмістити ту ж пральну машину і встановити всю іншу необхідну техніку, щоб було зручно встановлене обладнання використовувати. Не завжди є можливість розширити простір ванної після перепланувань.

Якщо відмовитися від ванни на користь душової кабіни, то всі ці проблеми вирішаться одним махом. І це цілком логічно, адже ванна заминает більше місця, ніж душ. А якщо люди у ванній все одно приймають душ, то таке рішення вітається ще більше.

Душ дозволить зняти напругу після робочого дня, а зранку додасть бадьорості та енергії. Можна навіть зазначити, що душова гігієнічніше, ніж ванна, бо постійно промивається водою. І такої води буде використано разів у п'ять менше, ніж, якщо це була б ванна.

Душ або ванна що віддати перевагу
Душова кабіна дуже зручна для деяких груп людей, тут її використання може бути цілком природною необхідністю. Для кого ж душ буде максимально зручний?

Він буде зручний для тих, хто не хоче витрачати сили і гроші на перепланування квартири і всі витікаючі з цього обставини. Однак при цьому хоче заплатити за переобладнання ванної та використання її площі по максимуму.

Так само для тих, у кого немає часу набирати ванну і в ній ніжитися. Для тих, хто хоче заощадити на споживанні води. Для літніх людей та інвалідів, яким важко перелазити через борт ванної або ж взагалі немає такої можливості.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що душова кабіна набагато зручніше ванній. Однак, якщо ви любите поніжитися у ванній, і є багато вільного простору у ванній кімнаті, то можна поставити і ванну. Все залежить від смаків і можливостей.