Кілька рекомендацій щодо самостійного спорудження сходів При зведенні двоповерхових будинків, власникам, звичайно ж, в обов'язковому порядку доводиться стикатися з потребою облаштування сходів. Хоча подібна робота може здатися на перший погляд щодо не складною, але приступивши до її виконання, дуже багато хто відразу ж починають стикатися з безліччю питань, що стосуються розробки самого проекту, правильного вибору найбільш оптимального матеріалу, підбору типу конструкції і т.

п.

При спорудженні сходових конструкції можна застосовувати майже будь-які види будматеріалів:
• Дерево.
• Метал.
• Камінь.
• Скло.

Найбільш простими для самостійного облаштування, звичайно ж, вважаються дерев'яні конструкції. Адже натуральна деревина, як відомо, відрізняється особливою простотою в обробці, і до того ж, після лакування вона набуває неймовірно привабливий і дивовижний вид. Найбільш широко доступними за своєю вартістю, в даній ситуації, є хвойні породи дерева. А якщо на самій першорядної позиції стоїть не економія, а досить привабливий зовнішній вигляд, то тут вже краще дуба навряд чи можна буде знайти.

Кілька рекомендацій щодо самостійного спорудження сходів

Основні вимоги до сходів


Досить оригінальна і приваблива сходи це, звісно, дуже добре, проте, перш за все подібна конструкція, звичайно ж, обов'язково повинна відрізнятися абсолютною безпекою в експлуатації. Так, наприклад, кут ухилу біля сходів ні в якому разі не повинен перевищувати показника в 45 градусів і, при цьому, бути по всій довжині конструкції повністю однаковим. Найбільш зручними у використанні зазвичай вважаються сходові прольоти, що мають ширину в межах одного метра, які, до того ж, ще й не займають досить великого обсягу простору.

Всі роботи по кріпленню сходи потрібно обов'язково здійснювати винятково за допомогою найміцніших матеріалів. У тому випадку, якщо подібну конструкцію передбачається розташовувати не поруч зі стіною, то монтаж кріплень необхідно буде виконувати як зверху, так і знизу. Ще одним надзвичайно важливою деталлю будь-яких сходів, є також і досить надійні поручні, які досить суттєво підвищують рівень її безпеки.

У тих ситуаціях, коли безпосередньо під сходовим прольотом існує можливість присутності людей, то всю сходову конструкцію краще всього робити повністю закритою. Крім того, при спорудженні сходів дуже важливо передбачити і те, щоб при спуску було відмінно видно саму нижню сходинку.