Як вибрати соляну лампу для жіночої спальні Жіноча опочивальня – це затишне місце в будинку, де кожен куточок продуманий до дрібниць. Соляні лампи купити у Москві для вашої кімнати можна тут на сайті, тут же ви можете вибрати найцікавіші моделі соляних світильників з гарантією та доставкою.

Як підібрати соляну лампу для вашої кімнати? Якщо розмір спальні невеликий, краще всього вибрати виріб вагою 3-5 кілограмів, яке можна зручно розташувати на столику біля ліжка і отримати чудовий варіант для іонізації повітря в спальні під час сну. Це так приємно – одночасно відпочивати і оздоровлюватися, адже склад повітря після включення соляної лампи можна порівняти з морським, ви одночасно відпочиваєте, набираєтеся сил і при цьому лікуйте захворювання верхніх дихальних шляхів. Для кімнати побільше краще вибрати соляну лампу вагою 6-7 кілограмів, щоб з задоволенням проводити ночі, вдихаючи насичений іонами повітря.

Іонізація повітря відбувається за рахунок незначного нагрівання соляної лампи, при цьому вона не нагрівається до того стану, при якому може обпалити, тому є повністю безпечною. Якщо випадково таку лампу лизне дитина або тварина, теж нічого страшного не станеться, так як лампа складається з цілісного кристала натуральної гімалайської солі і не містить барвників. Гарний червонуватий відтінок соляної лампи – це завмерлі в пластах солі стародавні водорості, які тисячі років тому залягали там, у горах, і зараз дарують свою користь людям.

При виборі соляної лампи для спальні або іншого приміщення потрібно враховувати особливості використання. Насамперед, у приміщенні повинна бути висока вологість, так як все ж це сіль, і вона має властивість танути при вологи. Тому не рекомендується використовувати соляні лампи у парильнях і саунах, де вони просто можуть розтанути. Всередині сольовий лампи розташована звичайна лампочка розжарювання, яка має потужність 15 Вт і тому багато енергії не задіює, зате ваша кімната буде насичена корисними іонами солі, та відпочинок в спальні буде по якості можна порівняти хіба що зі сном на морському узбережжі.

При виборі зверніть увагу на колір і склад лампи. Вона повинна мати червонуватий відтінок, і при цьому бути на просвіті пластинчастої, адже сіль не залягає цілісним шматком і наростає шарами, прозора лампа – це фальсифікат, вона повинна мати видимі краплі і бути на смак солоної.